• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Neuroshima RPG Neuroshima RPG: Rok Molocha
neuroshima.png
Nowość
Neuroshima RPG

Neuroshima RPG: Rok Molocha

Cena: 145,00 zł 145.00
ilość szt.
przedsprzedaż
Wysyłka w: w dniu premiery (I kwartał 2021)
Koszty dostawy: od 11.50 zł
Kod produktu: 9877-82639
Opis produktu

Wzdłuż autostrad stoją wraki dawnych samochodów, poprzewracane kilka drogowskazów i zniszczone linie wysokiego napięcia. Na mapie Stanów ostało się kilka miast, kilkanaście większych miasteczek i setki, tysiące osad. Ruszysz sto mil i znajdziesz się samotny, jak rozbitek na falach oceanu. Gdziekolwiek się skierujesz, czeka Cię niewiadoma i niebezpieczeństwo. Każde miasto przez lata odcięcia od innych wykształciło własne zwyczaje i prawa. Każda najmniejsza wieś to zupełnie nowy świat.

Neuroshima to postapokaliptyczna gra fabularna. Nastał koniec cywilizacji człowieka. Moloch, samoświadomy program komputerowy wywołał III Wojnę Światową, która wybiła większość ludzkości.

Neuroshima RPG: Rok Molocha to limitowana edycja podręcznika, wydana z okazji Roku Molocha 2020. To zupełnie nowe wydanie - w kolorze (twarda oprawa), formacie A4, druk na papierze kredowym ze znakowaniem UV z numerem egzemplarza.

Różnice względem edycji 1.5

  • Neuroshima RPG: Rok Molocha ukaże się w formacie A4. To najpopularniejszy obecnie format podręczników RPG, a dzięki większemu rozmiarowi mogliśmy w środku ciekawie rozplanować dodatkowe materiały graficzne.
  • Nowy podręcznik do Neuroshimy ukaże się w wersji full color z mnóstwem grafik, które pozwolą jeszcze lepiej wczuć się w klimat postapokaliptycznej wojny z maszynami. Nie będzie to czarno-biała wersja książki, tak jak do tej pory.
  • Neuroshima RPG Rok Molocha to dużo lepszej jakości wydanie, niż poprzednie wersje podręcznika. Wydrukowany on będzie na papierze kredowym o wysokiej gramaturze.
Producent
Produkty powiązane
Neuroshima RPG: Bohater²
27,50 zł
dostępne
Neuroshima RPG: Bohater³
27,50 zł
dostępne
Neuroshima RPG: Krew i Rdza 1
25,50 zł
brak towaru
Neuroshima RPG: Ruiny
25,50 zł
dostępne
Neuroshima RPG: Miami
32,00 zł
brak towaru
Neuroshima RPG: Nowy Jork
33,00 zł
dostępne
Neuroshima RPG: Gladiator
15,20 zł
brak towaru
Neuroshima RPG: Zabić Szczura
15,20 zł
brak towaru
Sklep internetowy Shoper.pl