• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach

Koszty i warunki dostawy

Sposób dostawy Koszt wysyłki Płatność przy odbiorze Darmowa wysyłka od Czas realizacji
Paczkomat 24/7 11,5zł + 4zł 300zł 1-3 dni robocze
Kurier Inpost 13zł + 4zł 300zł 1-2 dni robocze
Kurier DHL 15zł + 4zł 400zł 1-2 dni robocze
Punkt Odbioru DHL 14zł + 4zł 350zł 1-2 dni robocze
Pocztex Ekspres 24 17,5zł + 4zł 450zł 1-2 dni robocze
Odbiór w Ludiversum 0,25zł niemożliwa niemożliwa 3-4 dni robocze
Odbiór w sklepie 0zł 0zł 0zł od ręki

 

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia staramy się spakować jak najszybciej jest to możliwe i z reguły wysyłamy je w przeciągu 24h od daty złożenia zamówienia. W zależności od dnia tygodnia, godziny złożenia zamówienia oraz ilości zamówień wysyłka w przeciągu 24 godzin może nie być jednak możliwa. Jeśli twoje zamówienie jest bardzo pilne, prosimy o kontakt i możemy przyśpieszyć jego realizację.

Bezpieczne pakowanie zamówień

Każdą przesyłkę starannie pakujemy i zabezpieczamy aby uchronić jej zawartość przed uszkodzeniami. Każda gra jest zabezpieczana folią bąbelkową i dbamy o to aby zabezpieczyć rogi pudełka przed uszkodzeniami. Produkty które sprzedajemy są też kontrolowane pod względem uszkodzeń podczas przyjmowania towaru na magazyn oraz jego pakowania. Dzięki temu jest wielce prawdopodobne że będziecie zadowoleni z zakupów w Naszym sklepie!

Jeśli jednak pechowo zdarzy się jakaś przygoda z paczką lub jej zawartość będzie uszkodzona, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami i na pewno pozytywnie rozwiążemy sprawę.

Odbiór w Ludiversum

Uwaga! Z powodu obecnych obostrzeń dostawa do Ludiversum jest do odwołania wyłączona.

Zamówienia z odbiorem w kawiarni Ludiversum dostarczane są do 4 dni po złożeniu zamówienia w Naszym sklepie. Ponieważ są dostarczane w reklamówkach jednorazowych obowiązuje dopłata za dostarczenie zamówienia w wysokości 25 groszy. Zamówienie będzie można odebrać w ramach godzin otwarcia kawiarni i nie ma określonego limitu czasu jaki będzie czekać na Was na miejscu. Jeśli odbiór będzie się przedłużał to kontaktujemy się z taką osoba indywidualnie.

Więcej informacji o odbiorze osobistym w Ludiversum znajdziecie w 'Odbiór osobisty Katowice'

Wysyłka zagraniczna

Jeśli jesteście zainteresowani wysyłką zamówienia za granicę prosimy o kontakt z nami poprzez email. W treści wiadomości prosimy o napisanie jakimi produktami jesteście zainteresowani oraz podać kraj i kod pocztowy na który ma być zrealizowane zamówienie. Koszty wysyłki zostaną indywidualnie wycenione i podamy dalsze instrukcje.

Wysyłkę realizujemy tylko na terenie Unii Europejskiej. Nie realizujemy wysyłki do Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. Jeśli wysyłka zostanie zwrócona z winy klienta to zostaną potrącone koszta zwrotu przesyłki do nas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl