• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Dodatki do gier Wielce Imponujące Budowle: Mundo
WORLD_WONDERS_MUNDO_webp.png
Nowość
Dodatki do gier

Wielce Imponujące Budowle: Mundo

Cena: 59,00 zł 59.00
brak towaru
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5905965250208
Informacje
Język instrukcji polski Wydanie polskie To nie jest samodzielna gra. Do gry wymagana jest następująca gra: Wielce Imponujące Budowle
Opis produktu

Mundo to dodatek do gry Wielce imponujące budowle. Wymaga podstawowej gry.

„Mundo” zawiera dziewięć nowych drewnianych monumentów ze starożytnego świata, między innymi: Stonehenge, Wielki Sfinks czy Kolos Rodyjski. Nowe budowle można dołożyć do podstawowej gry na normalnych zasadach lub wykorzystać je w nowym trybie MUNDO. W tym trybie używa się specjalnych kart Mundo, które pozwalają na zdobycie dodatkowych punktów za spełnienie celów – jeszcze więcej możliwości strategicznych.

Jeśli chcesz wykorzystać nowe monumenty w standardowej grze, wystarczy, że dodasz 9 kart monumentów z tego rozszerzenia do talii monumentów podczas przygotowania gry. Zamiast tego możesz przygotować grę do trybu MUNDO. W tym trybie talia monumentów składa się tylko z kart z gry podstawowej, a dodatkowo tworzona jest druga talia składająca się wyłącznie z 9 kart MUNDO z tego rozszerzenia. Na początku gry odkryj po 2 górne karty z każdej talii i umieść nad nimi odpowiednie monumenty. W ciągu rozgrywki będą zatem zawsze dostępne po 2 karty z każdej talii. Jeśli jedna z talii się wyczerpie, odkryj dodatkową kartę z drugiej talii, tak aby można było wybrać spośród co najmniej 3 monumentów.

Producent
Produkty powiązane
Ekonomiczne
Wielce Imponujące Budowle
142,00 zł
dostępna
Sklep internetowy Shoper.pl