• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Two Thin Coats Two Thin Coats: Hellspawn Red
Two Thin Coats

Two Thin Coats: Hellspawn Red

Cena: 15,50 zł 15.50
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: TTC100
Opis produktu

Farby The Duncan Rhodes Painting Academy „Dwie cienkie warstwy” to gama farb opracowanych od podstaw przez jednych z najlepszych chemików zajmujących się opracowywaniem farb na świecie. To nie są farby, które właśnie kupili z półki i zabutelkowali. Opracowali każdy kolor, aby spełnić ich wysokie standardy farb do figurek. Współpracowali z Trans Atlantis Games, aby stworzyć zestaw farb przydatnych dla hobbystów na każdym poziomie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym malarzem, wierzą, że korzystanie z tych farb będzie dla Ciebie czystą przyjemnością!

Na początek wystartowali z 60 kolorami w asortymencie. Obejmują 6 fantastycznych washy i 6 błyszczących metalików, które wykorzystują zupełnie nową technologię, aby pomóc tym metalom lśnić! Pozostałe farby to 48 kolorów - zarówno kolory podstawowe, jak i drugorzędne, wraz z szeroką gamą innych kolorów do dopasowania.

Zaprojektowali je, w tym metaliczne, jako system triad. Oznacza to, że zaczynamy od koloru cienia, następnie tonu średniego i wreszcie rozjaśnienia. Oczywiście możesz ich używać, jak uważasz za stosowne i zmieniać je zgodnie ze swoim stylem i gustem.

Producent
Sklep internetowy Shoper.pl