• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Imprezowe Tik Tak Bum: Gra podróżna
Imprezowe

Tik Tak Bum: Gra podróżna

Cena: 39,00 zł 39.00
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 9001890788895
Informacje
Czas gry ok. 30 min. Język instrukcji polski Wydanie polskie Zalecenia wiekowe od 10 lat Liczba graczy 2-12 Gra obcojęzyczna Nie
Opis produktu

Wybuchowa gra słowna w nowej wersji! Nie dla bojaźliwych! Los każdego gracza wisi na włosku, gdy ta piekielna bomba zaczyna tykać. Trzeba nie lada opanowania, by w takiej sytuacji znaleźć odpowiedni wyraz i pozbyć się bomby, zanim nastąpi wybuch!

Kultowa gra Piatnika teraz również w wersji podróżniczej, dzięki czemu można ją zabrać na wakacje, w podróż czy na piknik do parku! Zabawa i emocje gwarantowane! Kreatywność nie lubi się z presją czasu. Czy byłbyś w stanie wymyślić słowo kończące się na dany zlepek liter, trzymając w ręce tykającą bombę, która może wybuchnąć w każdej chwili? Oto genialna w swojej prostocie gra imprezowa, która rozerwie każdego.

Gra wymaga opanowania i refleksu, a także ćwiczy kreatywność, spontaniczność i słownictwo. Tik Tak Bum idealnie sprawdzi się na spotkaniach ze znajomymi czy rodziną i zapewni każdemu dużo radości. Teraz dzięki mniejszym gabarytom opakowania, grę można wygodnie zabrać ze sobą na różne wydarzenia. 50 dwustronnych kart zapewnia wiele ciekawych i zabawnych rozgrywek na długi czas. Przez około pół minuty tykająca bomba wystawia graczy na próbę. Losowana jest karta zawierająca kilka liter. Uruchamiany jest mechanizm zegarowy na losowy czas (od 10 do 60 sekund) i pierwszy gracz bierze bombę do ręki. Gracz, na którego przypada kolejka, musi podać wyraz zawierający litery wylosowane na karcie i przekazać bombę sąsiadowi z lewej, zanim nastąpi wybuch! Często wyraz, który wymyślisz oczekując na swoją kolej, zostanie zużyty przez poprzedniego gracza i nawet osoby posiadające bardzo bogaty zasób słów mogą poczuć pustkę w głowie. Proste zasady, maksimum zabawy!

Producent
Produkty powiązane
Imprezowe
Tik Tak Bum Bombowa Impreza
109,00 zł
brak towaru
Sklep internetowy Shoper.pl