• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Dodatki do gier Tainted Grail: The Fall of Avalon - Echoes of the Past (wersja polska)
Dodatki do gier

Tainted Grail: The Fall of Avalon - Echoes of the Past (wersja polska)

Cena: 90,00 zł 90.00
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 8113-26094
Informacje
Język instrukcji polski Wydanie polskie To nie jest samodzielna gra. Do gry wymagana jest następująca gra: Tainted Grail: The Fall of Avalon (edycja polska)
Opis produktu

Jedną z najważniejszych części Tainted Grail jest to, że każda grająca postać jest w jakiś sposób zepsuta lub dotknięta przeszłością. Każdy z nich miał przed sobą coś wielkiego. Teraz, dzięki Echoes of the Past, mamy szansę zagłębić się w to, co czyni tych bohaterów wyjątkowymi.

Gdzie Beor otrzymał ranę i dlaczego nie leczy?
Co stało się między Naazerem a miłością jego życia?
Dlaczego Ailei została oszczędzona przez Wyrdnessa?
Które z niezliczonych nieszczęść spowodowało przekleństwo Areva?
Dlaczego Madb poświęciła się utrzymywaniu legend o przeszłości?

Dzięki Echoes nauczysz się tego wszystkiego - i wiele więcej. Dodatek zawiera osobną kampanię, w tym Niamh. Ta karta zawiera 9 specjalnych warunków wyzwalających 9 wyjątkowych wspomnień - Echa przeszłości.

Na przykład, gdy Fyul po raz pierwszy jest głodny, jej pamięć o byciu sierotą się pojawia. Po raz pierwszy Beor pokonuje Purple Encounter i ujawnia historię mniej szczęśliwej potyczki z przeszłości. I tak dalej ...

Te wspomnienia mają niewielki wpływ na rozgrywkę (czasami pozytywną, czasem negatywną). Ale w miarę postępów w grze Twoja Postać rozwija się w opowieści o samopoznaniu lub pojednaniu, a ty zyskasz kilka interesujących nagród.

Za każdym razem, gdy wykonasz blok trzech osiągnięć, otrzymasz kartę Legendarnej Akcji, którą trzymasz przy swojej Tablicy postaci - możesz użyć jej raz, aby wykonać jedną akcję, tak epicką, że bardowie będą śpiewać historie o tobie w nadchodzących latach. Następnie karta Legendary Action zostaje odrzucona z gry.

To nie wszystko! Jeśli uda ci się wyzwolić WSZYSTKIE podstawowe wspomnienia, przejdziesz do ostatniego, dziesiątego wpisu w broszurze, który zawiera osobistą misję poboczną, w której twój bohater skonfrontuje się z najgorszymi lękami, słabościami lub osobistą nemezis. Jeśli zwyciężysz, otrzymasz specjalną złotą kartę Legendary Action, która na stałe da twojej postaci drugą akcję rozgrywki!

Nie martw się, jeśli nie znajdziesz wszystkiego w jednej grze. Arkusze mogą być używane jako element spuścizny, pozwalając swojemu bohaterowi na rozpoczęcie nowej gry z częścią ich historii i niektórymi kartami Heroic Feats już odblokowanymi.

W efekcie ten dodatek wprowadza ciekawe osobiste cele dla każdego bohatera i mały element dziedzictwa, jednocześnie wzmacniając historie postaci i zapewniając głębsze spojrzenie na świat Tainted Grail.

Należy pamiętać, że jest to zaawansowany dodatek, który wymaga znajomości gry i najlepiej nadaje się do drugiego lub nawet trzeciego podejścia do kampanii!

Zawartość:
    52 legendarne karty akcji (4 na każdą z 13 postaci)
    52 arkusze osiągnięć (4 na każdą z 13 postaci)
    Broszura Echoes of the Past (24 strony)

Producent
Produkty powiązane
Sklep internetowy Shoper.pl