• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Kości - kostki do gier Świąteczne Kości RPG edycja 2022
Kości - kostki do gier

Świąteczne Kości RPG edycja 2022

Cena: 49,00 zł 49.00
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5907699496648
Informacje
Rodzaj Zestawy
Opis produktu

Świąteczne Kości RPG edycja 2022

Nie ma to jak Święta! To najwspanialszy czas w roku. Samo oczekiwanie jest ekscytujące, zwłaszcza kiedy wszędzie wokół już pojawiają się świąteczne ozdoby! Jedną z nieodłącznych tradycji świąt są legendy i historie z nimi związane – od tych bardzo oficjalnych, aż do ledwo co stworzonych i nie do końca poważnych. Nadczedł zatem czas, aby docenić elementy świąt, które nie były dotąd gloryfikowane w naszej ofercie... Czas na renifery!

Zgodnie z wierszem Clementa Moore’a z 1832 roku, w zaprzęgu św. Mikołaja było dziewięć reniferów: Kometek, Amorek, Błyskawiczny, Fircyk, Pyszałek, Tancerz, Złośnik, Profesorek i Rudolf Czerwononosy. My w Q WORKSHOP uważamy, że reniferom należy się więcej niż kilka wierszy czy bajek, dostają więc cały zestaw kości! Pomocnicy Mikołaja wskoczyli na najwyższe ścianki i z niecierpliwością wyczekują okazji, by dostarczyć Wam świąteczne kostki. 

Ale nie tylko najwyższe ścianki są ważne. Na pozostałych królują cyfry w prawdziwie świątecznym stylu – przystrojone w opaski z rogami reniferów! Połączenie ciemnoczerwonego koloru ze złotym malowaniem naturalnie komponuje się z gwiazdkowymi ozdobami, więc w łatwy sposób możecie zachować świąteczną atmosferę przez cały rok.

Święta z reniferami!

Święta są tylko raz w roku, ale Zestaw Kości Świątecznych doskonale nadaje się do tego, aby dodatkowo akcentować tę niesamowitą atmosferę i cieszyć się nią bez przerwy. Wyjątkowe zdobienia wokół cyfr i sylwetki hasających reniferów poprawią humor każdemu! 

Pełna radość — Oto nowe, radosne podejście do Zestawu Kości Świątecznych!

Magia Świąt — Kości w kolorze ciemnej czerwieni z grawerunkami malowanymi na złoty kolor gwarantują prawdziwie świąteczny klimat!

Prawie jak bombki — Czytelne, duże cyfry są ozdobione opaskami z rogami reniferów i otoczone małymi gwiazdkami!

Rudolf i przyjaciele— Najwyższe ścianki kostek przedstawiają sylwetki reniferów w różnych ustawieniach!

Producent
Produkty powiązane
Kości - kostki do gier
Kościany kalendarz adwentowy #4
173,00 zł
dostępna
Sklep internetowy Shoper.pl