• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Dodatki do gier Posiadłość Szaleństwa: Przerażające podróże
Dodatki do gier

Posiadłość Szaleństwa: Przerażające podróże

Cena: 289,00 zł 289.00
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5902259205029
Informacje
Czas gry 120-180 min. Język instrukcji polski Wydanie polskie Zalecenia wiekowe od 14 lat Liczba graczy 1-5 To nie jest samodzielna gra. Do gry wymagana jest następująca gra: Posiadłość Szaleństwa 2 ed.
Opis produktu

„Przedwieczni byli, Przedwieczni są i Przedwieczni będą. Najpierwsi i najjaśniejsi nie mieszkają w znanych nam przestrzeniach, lecz pomiędzy nimi, przeto są niewymierni i dla naszych oczu niewidoczni.” –H. P. Lovecraft, Zgroza w Dunwich

Przerażające podróże to rozszerzenie do gry Posiadłość Szaleństwa Druga Edycja, w której badacze znajdą się z daleka od domu, mierząc się ze stale rosnącym zagrożeniem. Podczas podróży koleją przez urokliwą prowincję Nowej Anglii dojdzie do rozpadu rzeczywistości, na pokładzie sterowca wysoko nad Atlantykiem rozpocznie się niebezpieczny rytuał, a tajemnicza eksplozja na luksusowym liniowcu pozostawi kolejne pytania bez odpowiedzi. Gdziekolwiek wyruszą badacze, będą musieli zmierzyć się z powstającym złem, a ich podróże nie pozostawią ich niezmienionych. Niniejsze rozszerzenie umożliwia rozgrywkę w trzy nowe scenariusze, wraz z wieloma wydarzeniami mitów i nową łamigłówką. Wprowadza także nowy rodzaj kart – Tożsamości, oraz nowy rodzaj terenu – Szczelinę/Wodę. W rozszerzeniu znajdują się także nowe kafelki mapy, potwory, badacze oraz karty, które pozwolą dodatkowo urozmaicić śledztwa.

Producent
Produkty powiązane
Przygodowe
Posiadłość Szaleństwa (druga edycja)
441,00 zł
dostępna
Dodatki do gier
Posiadłość Szaleństwa: Świątynia Świtu
144,00 zł
dostępna
Dodatki do gier
Posiadłość Szaleństwa: Ulice Arkham
289,00 zł
dostępna
Dodatki do gier
Posiadłośc Szaleństwa: Za progiem
117,00 zł
dostępna
Sklep internetowy Shoper.pl