• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Dodatki do gier Horror w Arkham: Gra Karciana - Diabelska rafa (Zmowa nad Innsmouth)
Dodatki do gier

Horror w Arkham: Gra Karciana - Diabelska rafa (Zmowa nad Innsmouth)

Cena: 54,00 zł 54.00
brak towaru
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5902259205920
Informacje
Język instrukcji polski Wydanie polskie To nie jest samodzielna gra. Do gry wymagana jest następująca gra: Horror w Arkham: Gra Karciana oraz dodatku "Zmowa nad Innsmouth"
Opis produktu

Rybacka mieścina Innsmouth niknie w oczach pod naporem wzbierających fal i hordy Istot z Głębin – ale w odmętach swych skołatanych umysłów wciąż odkrywacie nowe wspomnienia związane z waszym pobytem w tym spowitym mgłą miasteczku. Kiedy wpatrujecie się w owiane złą sławą mielizny i wyspy Diabelskiej rafy, czujecie się jakbyście trafili na kolejny fragment układanki. Już tam byliście, przeczesując wyspy w poszukiwaniu dowodów na istnienie Ezoterycznego Zakonu Dagona…

W ramach tego Zestawu Mitów odkryjecie kolejny rozdział zawiłej historii Zmowy nad Innsmouth. Zanurzcie się we wspomnieniach waszej mającej miejsce trzy tygodnie wcześniej wyprawy ku Diabelskiej rafie – gdy zwiedzaliście te rzekomo nawiedzane przez złe moce wyspy, podejrzewając, że to właśnie one skrywają klucz do tajemnicy strzeżonej przez Ezoteryczny Zakon Dagona. Oprócz nowych kart graczy, Diabelska rafa zawiera również pierwszy w historii gry scenariusz wykorzystujący mechanikę pojazdów, stanowiący kolejną część opowieści o waszych zmaganiach z wzbierającymi falami i wszechogarniającym szaleństwem.

Producent
Produkty powiązane
Karciane
Horror w Arkham: Gra karciana
159,00 zł
dostępne
Sklep internetowy Shoper.pl