• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Inne Green Stuff World: Fenolowa pianka modelarska do rzeźbienia 4mm - A5
Inne

Green Stuff World: Fenolowa pianka modelarska do rzeźbienia 4mm - A5

Cena: 17,00 zł 17.00
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 8435646506012
Opis produktu

Jest to sztywna pianka fenolowa o gęstości 10pcf (lub 160 kg/㎥) specjalnie zaprojektowana do projektowania 3D, rzeźbienia i tworzenia modeli. Tę piankę o można łatwo ciąć nożem lub piłą, a także rzeźbić bardzo szczegółowo, po prostu odciskając dowolny przedmiot na powierzchni, tworząc wszelkiego rodzaju konstrukcje, takie jak budynki, ściany, chodniki itp.
Dzięki doskonałej odporności chemicznej można ją sklejać klejem PVA, klejem na ciepło lub klejami cyjanoakrylowymi. Można ją malować dowolnym rodzajem farby, na bazie wody lub na bazie rozpuszczalnika.

OSTRZEŻENIE:

  • Narzędzia tnące na gorąco (tzw. Hotwire) nie działają z piankami fenolowymi, ponieważ są one odporne na temperaturę do 300ºF (lub 150ºC).
  • Po cięciu jakiejkolwiek pianki fenolowej ważne jest, aby wyczyścić wszystkie metalowe narzędzia, aby zapobiec korozji w dłuższej perspektywie.
  • Ze względu na złożoność procesu laminowania tego materiału i pomimo tego, że staraliśmy się dostosować go w jak największym stopniu, grubość może nie być dokładna i wahać się od 0 do 1 mm.
Producent
Produkty powiązane
Sklep internetowy Shoper.pl