• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
e-Raptor e-Raptor: Insert do gry Scythe Legendary Box
e-Raptor

e-Raptor: Insert do gry Scythe Legendary Box

Cena: 192,50 zł 192.50
dostępne stacjonarnie i wysyłkowo
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5902643191945
Opis produktu

UWAGA! Insert może nie pasować do wszystkich wersji językowych danej gry - prosimy o sprawdzenie rozmiaru pudełka przed zakupem!

Wymiary pudełka: 30.0 x 36.5 x 19.6 cm

e-Raptor Insert kompatybilny ze Scythe: Legendary Box to idealne akcesorium zaprojektowane do organizowania i ulepszania gry planszowej.

Dzięki tej wkładce możesz uporządkować wszystkie elementy gry i zachować je w porządku - nie będziesz już więcej bałaganił na stole podczas gry. Koniec z szukaniem niezbędnych elementów podczas gry.

Ta wstawka została stworzona, aby pomieścić:
Scythe: Legendary Box
Scythe: podstawowa gra
Scythe: Encounters
Scythe: The Rise of Fenris
Scythe: The Wind Gambit
Scythe: Invaders from Afar
Ponadto jest wystarczająco dużo miejsca na Scythe: Modular Board (rozszerzenie o dodatkową dwustronną płytę)

Możesz trzymać wszystkie swoje plansze gracza, miniatury, żetony, karty, tarcze, pudełka, kafelki mapy itp. W jednym miejscu, nie obawiając się utraty kontroli nad ustawieniem. Mogą być łatwo dostępne i nie zajmują tak dużo miejsca, jak podczas gry bez wkładki. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia kolejnej gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Wkładka składa się z wielu dostępnych tacek. Wszystkie z nich można wyjąć z pudełka z grą planszową, co bardzo ułatwia sortowanie i dotarcie do wszystkich komponentów. Możesz zobaczyć sugerowane ustawienia komponentów na zdjęciach.

Wkładka jest trwała i wykonana z wysokiej jakości HDF. Aby go zmontować, nie jest wymagany klej. Umożliwia trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka, w tym płyty, książki scenariusza, kafelków mapy i instrukcji.

   Instrukcja składania

Producent
Produkty powiązane
Dodatki do gier
Scythe: Legendary Box
136,00 zł
brak
Sklep internetowy Shoper.pl