• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
e-Raptor e-Raptor: Insert do gry Na Skrzydłach (Wingspan)
e-Raptor

e-Raptor: Insert do gry Na Skrzydłach (Wingspan)

Cena: 74,50 zł 74.50
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5902643192126/_del
Opis produktu

UWAGA! Insert może nie pasować do wszystkich wersji językowych danej gry - prosimy o sprawdzenie rozmiaru pudełka przed zakupem!

Wkładka e-Raptor kompatybilna z Wingspan jest idealnym akcesorium zaprojektowanym do organizowania i ulepszania gry planszowej.

Dzięki tej wkładce możesz uporządkować wszystkie elementy gry i utrzymywać je w porządku - nigdy więcej bałaganu na stole podczas gry. Nigdy więcej szukania niezbędnych elementów podczas gry.

Możesz trzymać wszystkie plansze graczy, żetony, karty z rękawami, tarcze, kafelki mapy itp. W jednym miejscu bez obawy utraty kontroli nad ustawieniami. Można do nich łatwo uzyskać dostęp i nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez wkładki. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia innej gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Sugerowane ustawienia komponentów można zobaczyć na zdjęciach.

Wkładka jest trwała i wykonana z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie wymaga kleju. Pozwala na trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka, w tym planszy, książki scenariuszy, kafelków mapy i instrukcji.

Producent
Produkty powiązane
Karciane
Wingspan
240,00 zł
dostępna
Ekonomiczne
Na skrzydłach
158,00 zł
brak towaru
Sklep internetowy Shoper.pl