• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Inne polskie RPG Cyberpunk RED RPG: Jumpstart Kit
Inne polskie RPG

Cyberpunk RED RPG: Jumpstart Kit

Cena: 95,00 zł 95.00
ilość szt.
dostępne stacjonarnie i wysyłkowo
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 9781950911011
Opis produktu

Wizja dystopijnej przyszłości, gdzie elektronika i gigabajty oprogramowania są dla przeciętnego człowieka przysłowiowym chlebem powszednim, a co więcej, często częścią jego samego.

Korporacje kontrolują świat z ufortyfikownych drapaczy chmur, egzekwując zarządzenia za pomocą armii zabójców - cyborgów. Na ulicy Boostergangowie wędrują po zniszczonej, miejskiej dziczy, zabijając i plądrując. Reszta świata to wieczna impreza, modelki z pięknymi wszczepami flirtują z wojownikami w nocnych klubach, obskurnych barach i najbrzydszych ulicach po tej stronie Postholocaustu. Przyszłość nigdy nie wyglądała tak źle.

Ale możesz to zmienić. Masz wtyczki interfejsu w nadgarstkach, broń w ramionach, lasery w oczach, programy bioczipów krzyczące w twoim mózgu. Jesteś podłączony do sieci, cyberpodładowany, możesz przejść Edge'a, gdzie mogą iść tylko najtwardsi i najfajniejsi. Ponieważ jesteś CYBERPUNK.

Cyberpunk Red to kontynuacja gry Cyberpank 2020, osadzona w mrocznej przyszłości (choć z punktu widzenia piszącego te słowa to już jest raczej alternatywna rzeczywistość). Przedstawia świat korporacyjnych zabójców, heavy metalowych bohaterów i cyberhackerów z płonącymi mózgami, świat pełen najnowocześniejszych technologii i intensywnych akcji miejskich.
Zasady zostały nieco zmodyfikowane względem poprzedniej wersji, ale na ten moment przyjmuje się, że podręczniki źródłowe do gry Cyberpunk 2020 są do wykorzystania także przy rozgrywce w systemie Cyberpunk Red.

Zestaw startowy jest pudełkiem, który swoją zawartością wprowadzi graczy w wizję świata cyber-przyszłości, oraz umożliwi rozegranie pierwszych przygód z wykorzystaniem gotowych postaci oraz akcesoriów, w tym oczywiście zestawu kości wielościennych wymaganych do przeprowadzenia rozgrywki.

Zawartość zestawu:

  • podręcznik Rule Book (44 strony) - przestawiający najważniejsze zasady rozgrywki;
  • podręcznik World Book (52 strony) - przedstawiający świat oraz zawierający pierwsze przygody do rozegrania przez drużynę;
  • sześć gotowych postaci do wykorzystania podczas pierwszych rozgrywek;
  • zestaw klimatycznych kości od Q-Workshop: dwie kości K10 oraz cztery kości K6;
  • mapy, wizerunki postaci na podstawkach oraz inne akcesoria, dzięki którym pierwsze rozgrywki będą znacznie ciekawsze!
Producent
Sklep internetowy Shoper.pl