• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Wojna i pokój w rezerwacie Wojna i pokój w rezerwacie

Na skrzydłach smoków

Przenieś się do świata, pod którego niebem szybują smoki wszelakich kształtów, rozmiarów oraz kolorów. Wciel się w smokologa amatora, by odkrywać jaskinie i przekształcać je w rezerwat dla tych majestatycznych stworzeń. Pamiętaj jednak, że stworzenie idealnego miejsca może nie wystarczyć – trzeba jeszcze zwabić smoki, by chciały zostać tam na dłużej! Gra opiera się na podstawowych mechanizmach znanych z Na skrzydłach Elizabeth Hargrave, jest jednak bardziej złożona, a każdy aspekt rozgrywki został na nowo zaprojektowany do przedstawionej konwencji.

 

GMT Games

Dla miłośników cięższych strategii osadzonych w historycznych realiach mamy nowe tytuły od GMT Games. W grach tych będziesz mógł poczuć się jak prawdziwy wilk morski dowodząc własną flotą w Under the Southern Cross. Jeśli jednak szum fal nie jest dla ciebie, sprawdź swoje umiejętności podczas indyjskiej rewolucji kolejowej w 18 India lub poprowadź swoją starożytną cywilizację do rozkwitu w Ancient Civilizations of the Middle East. Wybierzcie coś dla siebie i zapiszcie swoje imię na kartach historii.

 

Warhammer Age of Sigmar

Kolejna armia pojawiła się w naszym sklepie - Slave to Darkness, śmiertelnicy podążający za bogami Chaosu, od barbarzyńców do kultystów, aż po samych Daemonów Chaosu. Chaos Lord on Karkadrak, Ogoid Theridons czy grupa wojenna Brand’s Oathbound to tylko niewielka część nowych nabytków dodanych do naszej kolekcji Warhammera. Sprawdźcie sami i powiększcie swoje armie chaosu o kolejnych wyznawców.

 

Middle Ages

Jesteś seniorem na swoich ziemiach, więc na twoich barkach spoczywa odpowiedzialność za nie. Czy będziesz łaskawym Lordem, który buduje mury obronne i chroni swoje wioski, a może wezwiesz ludzi do swoich koszar? Czy rozwiniesz rolnictwo dbając o pola i wznosząc młyny, stając się pobożnym, budującym kościoły Panem? Rozwijaj swoje ziemie według własnego wyobrażenia zostając najbogatszym Lordem przy stole!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl