• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Poszukiwacze wielkanocnych jajek

Nowości od Portal Games: przedsprzedaże i  Root Zaciężni
Portal Games wydał w końcu jedne z najlepszych dodatków do Roota. Po ich wprowadzeniu raczej nie będziecie chcieli grać już bez nich, a gra na 2 czy 3 osoby nabierze nowej jakości. Zaciężni to seria dodatków, która wprowadza na plansze Leśnogrodu pomniejsze frakcje. Gracze będą zdobywać nad nimi kontrolę, co może dać czasowy dostęp do specjalnych umiejętności. Po paru turach Zaciężni zmieniają stronę konfliktu. Przy mniejszej liczbie graczy na polanach i ścieżkach znajdą się również pionki najemników, bezpośrednio wpływając na przebieg walk. W takim wariancie gra dwuosobowa nabiera większej skali i wymusza niekonwencjonalne strategie. Warto spróbować gry np. z Root: Paczka Zaciężnych Plemion Rzecznych. Z tego zestawu dodamy na planszy tratwę wydr poruszającą się po rzecze, atakujących na ścieżkach bandytów oraz najemniczą odnogę jaszczurzego kultu. Jeżeli zaciężni przypadną Wam do gustu to warto zaopatrzyć się również w Root: Paczka Zaciężnych Podziemia, a finalnie w dedykowane pudełko z dodatkowymi bandami, Root: Paczka Zaciężnych Maruderów. Żeby zagrać z każdą z paczek wystarczy mieć tylko grę podstawową, wcześniejsze dodatki nie są wymagane.
W naszym sklepie ruszyła przedsprzedaż nowej gry na mechanice Zombicide - Marvel Zombies: Rewolucja X-men. To duża samodzielna gra, w której bohaterowie z kultowego teamu mutantów X-Men zmierzą się z hordą zombie. Na ich drodze mogą też stanąć nieumarli superzłoczyńcy. Razem z grą do sprzedaży wejdą dwa dodatki zwiększające liczbę bohaterów, umarlaków oraz abominacji. Marvel Zombies: Fantastic 4 to nie tylko ikoniczna rodzina superhero, ale również zagrożenie w postaci Doctora Dooma. Z kolei w Marvel Zombies: Guardians of Galaxy przyjdzie się wam zmierzyć z samym szalonym, a do tego zombiefikowanym tytanem - Thanosem. Jeżeli macie pierwsze pudełkowe Marvel Zombies to postacie z Rewolucji X-men i dodatków będziecie mogli wykorzystać w odwróconym trybie Zombie Mode. Tam, jako nieumarłe supki będziecie polować na agentów, żołnierzy i innych najsmaczniejszych bohaterów uniwersum Marvel.  Możecie również przedsprzedażowo kupić gorąca kampanię w rytmach samby, Zombicide (druga edycja): Rio Z Janeiro. Ten dodatek do podstawowej wersji  Zombicicde (druga edycja) zabierze was do karnawałowego Rio, w którym przyjdzie wam zatańczyć prawdziwy Dans Macabre. Ten zmasowany atak zombie…cidów czeka nas już w kwietniu.

Warhammer Old World regularne oddziały
Warhammer: Old World
to długo wyczekiwany spadkobierca tradycji Warhammer: Fantasy Battle. Ta gra bitewna koncentruje się na walce regimentów tworzonych przez jednostki na staroszkolnych kwadratowych podstawkach. Pierwsza seria oddziałów wprowadza do gry dwie frakcje. Armia Królestwa Bretonni to szlachetni rycerze i dzielni piechurzy rodem z późnośredniowiecznej Francji. Stają oni naprzeciw horrorom starego świata w pełnych heraldycznych zdobień zbrojach, co czyni z nich jedną z bardziej ikonicznch i kolorowych armiii Warhammera. Aktualnie w naszym sklepie możecie znaleźć Kingdom of Bretonnia: Knights of the Realm/Knights Errant, czyli sztandarową jednostkę kawalerii. Błędni rycerze są również dostępni jako oddział pieszy, Kingdom of Bretonnia: Knights of the Realm on Foot. Możecie również kupić specjalną jednostkę latającą Kingdom of Bretonnia: Pegasus Knights. Naprzeciw  kwiatu rycerstwa może stanąć nieumarła horda, Tomb Kings of Khermi. Inspirowane egiptem szkielety znów są drogą do wystawienia masywnej armii w mniejszej cenie. Podstawowy regiment Tomb Kings of Khermi: Skeleton Warriors/Archers to aż 36 figurek. Ich nieprzebrany legion może być wspomagany kawalerią Tomb Kings of Khermi: Skeleton Horsemen/Horse Archers oraz kultowymi rydwanami Tomb Kings of Khermi: Skeleton Chariots. Na czele takiej nekromanckiej armii może stanąć Tomb King/Liche Priest on Necrolith Bone Dragon - potężny nieumarły mag na szkieletowym smoku.

Funko POP Egg Pocket
Już za kilka dni przykica do nas puchaty zajączek. A skoro Zajączek, to wiadomo, że i jajeczka ;) Jeśli u was w domu nie ma tradycji poszukiwania świątecznych jajeczek, to może najwyższy czas ją wprowadzić? Pomogą wam w tym Funko POP Egg Pocket, czyli piękne zdobione jajeczka skrywające w sobie figurki księżniczek Disneya lub bohaterów Marvela. Przy okazji sprawdźcie naszą ofertę Funko POP, bo regularnie ją rozszerzamy.   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl