• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Władcy pogody

Ruszyły nowe przedsprzedaże gier wydawnictwa Portal Games. Jeszcze w listopadzie swoja premierę będzie miała Ostatnia Wiadomość. Najkrócej mówiąc, to wieloosobowa, regrywalna gra w stylu MikroMakro: Na tropie zbrodni. Gracz z rolą Przestępcy tajnie wybiera swoją postać na bogatej w szczegóły ilustracji, a następnie osoba z rolą Ofiary stara się wskazać pozostałym kim z tłumu kolorowych podejrzanych jest Przestępca. Jego rysowane podpowiedzi są jednak sabotowane i nie każda z nich dotrze do Detektywów. W Ostatnią wiadomość może grać od 3 do 8 osób. Tytuł powinien przypaść do gustu miłośnikom takich gier imprezowych, jak: Tajniacy, Jednym Słowem czy Tajemnicze Domostwo. Do tego ostatniego tytułu zapowiedziano nowy dodatek Tajemnicze Domostwo: Sekretne Podszepty, zawierający nowe karty Lokalizacji, Postaci, Przedmiotów oraz fantazyjną talię Snów. Swój dodruk ma też rozszerzenie Tajemnicze Domostwo: Ukryte Tropy, wprowadzające oprócz nowych kart, również inny, zaawansowany tryb rozgrywki. Dodatki do Tajemniczego Domostwa pojawią się już w grudniu. Na początek przyszłego roku zapowiedziano natomiast kolejne tytuły z serii Aeon’s End. Kooperacyjny hit Portal Games doczeka się już czwartej samodzielnej wersji. Aeon’s End: Nowy Początek to nie tylko nowi magowie i Nemesis, ale również minikampanie trybu Ekspedycji. W czasie pierwszej rozgrywki będziecie odblokowywać gotowe elementy z kopert misji, ale w instrukcji znajdziecie zasady jak samodzielnie przygotować mini-kampanie korzystając z komponentów z innych gier w serii. Osobną Ekspedycję znajdziecie w małym, pudełkowym rozszerzeniu Aeon's End: Tajemnica Dziczy, które również ma być wydane na początku przyszłego roku. 

Do przedsprzdaży trafiło również Weather Machine, mega euro od Vitala Lacerdy. Zapowiedź wydania tej gry przez Portal Games była nie lada niespodzianką. To pierwsza gra Portugalczyka, przygotowana przez ekipę z Gliwic na nasz rynek. Gracze wcielą się w niej w steampunkowych naukowców, którzy operują cudowną technologią kontroli pogody. Szalona aparatura wymaga ciągłej kalibracji, eksperymentów i rozbudowy, a jej wpływ na klimat będzie stawiał graczy przed konsekwencjami. Wiadomo, że trudno wszystkim dogodzić jeśli chodzi o warunki pogodowe. Na przykład, my w sklepie planszówkowym, lubimy kiedy jest słota, deszcz i chłodne wieczory, bo to oznacza więcej chętnych na planszówkę. Weather Machine ma szansę zachwycić graczy epicką rozgrywką tak jak On Mars czy Gallerist.

W naszym sklepie znajdziecie nowe produkty Archon Studio z serii Dungeons & Lasers i Rampart. Prawdziwą gratką dla Mistrzów Gry RPG są zestawy tematycznych figurek: NPC Miniature Pack i Ghosts Miniature Pack. W zestawie NPC znajdziecie aż 68 różnorodnych figurek w klimacie fantasy: bohaterów, potwory, gobliny i kurczaki, czyli wszystko co potrzebne by tchnąć życie w tajemnicze miasteczko lub mroczny loch. Dungeons & Lasers: Pepe The Giant to nowy, monstrualnie wielki potwór, który może wspomóc armię fantasy lub stanąć na drodze zbyt pewnych siebie bohaterów. Podobnym zagrożeniem może być Yahazzal The Hungry Troll, który prawie dorównuje mu wzrostem. Miłośnicy gier bitewnych osadzonych w mrocznej, gotyckiej przyszłości mogą zainteresować się zestawami Rampart. Cobalt foundry to zestaw scenerii, który urozmaici pole bitwy o ciasne korytarze mechanicznej, tajemniczej konstrukcji. Rampart: City Defenders Miniature Pack to ciekawe modele w klimacie wielkiej, poborowej armii kosmicznego imperium. Mogą pełnić rolę proxy zarówno w Warhammerze 40 000, jak i w Fallout: Wasteland Warfare.

Uzupełniliśmy część asortymentu z kategorii druk 3D. Jeżeli jesteście zainteresowani, którymś z brakujących zestawów, to zachęcamy żeby napisać mail. Nowością są długo oczekiwane elementy zamienne do Ankh: Bogowie Egiptu. Oficjalne piramidy, świątynie i obeliski dostępne były tylko w czasie kampania Kickstarter, a teraz możecie u nas kupić świetnie prezentujące się zamienniki. W zestawie ponadto znajdują się wydruki zastępujące znaczniki umiejętności bogów z podstawowego pudła - Ankh: Bogowie Egiptu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl