• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
W krainie owadów

Macie ochotę zdobyć kolekcjonerską figurkę Luka Skywalkera? Każdy, kto do 30 czerwca 2021 roku zakupi w naszym sklepie jakikolwiek produkt z serii Star Wars: Legion, weźmie udział w losowaniu! Do rozdania mamy aż sześć figurek będących alternatywnym modelem dla postaci Luka z zestawu podstawowego, a jej wygląd jest inspirowany filmem Imperium Kontratakuje. Im więcej zakupów zrobicie, tym większe staną się wasze szanse na wygraną. Niech moc wam sprzyja! 

Mariposas, to gra strategiczna od autorki uwielbianego w Polsce Na skrzydłach. Tematem przewodnim jest tutaj wielka wędrówka, między Meksykiem a Stanami Zjednoczonymi, jaką co roku odbywają motyle z gatunku monarchów. Na przestrzeni trzech pór roku, będziemy planować trasę lotu tych przepięknych owadów. Startując z południa będziemy starali się dotrzeć na wiosnę jak najdalej na północ, rozmnożyć się w czasie lata i powrócić w cieplejsze rejony przed zimą. Gra została zapowiedziana w polskiej wersji językowej przez wydawnictwo Albi. Opuści wydawniczy kokon i rozwinie skrzydła już na początku czerwca.

Było o przepięknych owadach, więc nie może zabraknąć czegoś, co bez owadów by nie mogło istnieć. Miodek, to familijna gra karciana, w której celem graczy jest wyprodukowanie jak największych ilości tego pysznego przysmaku. W trakcie rozgrywki, zbierając kolorowe pyłki i dostarczając je jak najszybciej do swoich uli, będziecie walczyli o tytuł najbardziej Pracowitej Pszczółki. Przystępne zasady i przepiękna szata graficzna sprawiają, że gra świetnie sprawdzi się podczas rodzinnego grania, a dla prawdziwych wyjadaczy miodku przygotowano również tryb zaawansowany. W sklepie uruchomiona jest przedsprzedaż polskiej wersji językowej, a jej premiera zapowiedziana jest na czerwiec. 

Wydruki 3D, to świetna możliwość poprawy wyglądu ulubionych gier planszowych, kiedy tekturowe znaczniki to po prostu za mało. Nasza oferta elementów zamiennych do Gloomhaven poszerzyła się teraz o zestawy znaczników różnych rodzajów. Występujące w grze pułapki, magiczne efekty lub przeszkody mogą przyjąć na planszy bardziej czytelną formę miniatury. Zestawy mogą również służyć jako akcesoria ułatwiające przedstawienie walki w grach RPG lub urozmaicenie scenerii lokacji. Fanów eurogier mogą zainteresować nowe elementy do Puerto Rico. Imponujące targowisko oraz łódki, z pewnością uświetnią wygląd tego kultowego tytułu, który niedawno doczekał się nowej edycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl