• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Majowe nowości

Wydawnictwo Rebel zapowiedziało wydanie dużego dodatku do Nemesis. Koszmary, to rozszerzenie wprowadzające nową rasę obcych, którzy mogą mocno namieszać postaciom graczy w głowach. Przepiękne, ale i przerażające modele kosmitów, mogą konkurować z tymi z Karnomorfów. Dla miłośników eurogier zapowiedziano polską edycję Zamków Toskanii. Ta nieformalna kontynuacja Zamków Burgundii tym razem pozwoli graczom rozbudowywać swoje kafelkowe posiadłości z pomocą kart. Fani Stefana Felda nie mogą przejść obojętnie obok tego tytułu. Niespodzianką jest polskie wydanie japońskiej gry Happiest Town. Szczęśliwice Wielkie, to przesympatyczna karcianka, w której będziemy starać się zbudować jak najszczęśliwsze miasto. Błyskawiczne tempo rozgrywki i duża różnorodność kart zachęca do eksperymentów z różnymi strategiami. Wszystkie trzy tytuły są dostępne u nas w przedsprzedaży, ich premiery zapowiedziane są na przełom maja/czerwca tego roku.

Eksplodujące Kotki, to jeden z największych hitów wśród imprezowych gier karcianych. Proste zasady, błyskawiczne tempo rozgrywki i masa pokręconego humoru podbiły serca graczy. Kociaki doczekały się nawet edycji Imprezka, umożliwiającej grę do dziesięciu ryzykantów lubiących kozy i lasery. Polski wydawca zapowiedział dwa nowe dodatki do serii. Frywolne Kotki, to zestawy kart wprowadzających nowe szalone sposoby uniknięcia eksplozji futrzaka. Szczekające Kotki, to psy oraz dodatek zawierający Kocią Koronę Mocy - nakrycie głowy dużo potężniejsze od Kołnierza Wstydu znanego z Implodujących Kotków.

World of Tanks to jedna z najpopularniejszych sieciowych gier komputerowych. Doczekała się bardzo dobrej gry figurkowej, umożliwiającej rozgrywanie dynamicznych starć między najbardziej kultowymi czołgami II wojny światowej. W naszym sklepie ponownie dostępny jest podstawowy zestaw do gry, w skład którego wchodzą cztery złożone i pomalowane figurki czołgów. Swoje siły pancerne możecie również powiększyć o modele z pierwszej i drugiej fali dodatków. Wydawca gry przygotował również zestawy specjalnych kości w barwach poszczególnych nacji, matę do gry oraz torbę z organizerem.

Lumeria, to gra karciana z elementami gry bitewnej. Na podzielonej na pola planszy będziemy zagrywać i przemieszczać karty jednostek, starając się zniszczyć siły przeciwnika. Poszczególne frakcje w grze składają się z jednostek nawiązujących do różnych mitologii, więc obok wojowników pojawią się również fantastyczne bestie i czarownicy. Aktualnie dostępne są dwie samodzielne wersje, Grecy vs Rzymianie oraz Słowianie vs Wikingowie. Do gry wydano również dodatki z nowymi wariantami rozgrywki.

Cyberpunk RED RPG, to kontynuacja ikonicznego systemu RPG Cyberpunk 2022. Tym razem gracze zostaną przeniesieni bliżej 2077 roku, tzw. Czasu Czerwieni. Cyberpunk, to nadal mroczna wizja przyszłości pełna przemocy, cybernetycznych wszczepów i wszechwładzy korporacji. Podręcznik koncentruje się na Night City, gigantycznej metropolii w której trwa bezpardonowa walka o wpływy, pieniądze i władzę. Trzy gotowe przygody świetnie wprowadzają w klimat 2077 roku. Opis dostępnych ról, sprzętu, broni oraz frakcji pozwolą stworzyć ciekawą postać. Premiera zapowiedziana jest na lato.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl