• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Ekonomiczne Whistle Stop
Ekonomiczne

Whistle Stop

Cena: 212,00 zł 212.00
ilość szt.
dostępne stacjonarnie i wysyłkowo
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: od 11.50 zł
Kod produktu: 689070017400
Informacje
Czas gry 75 min. Język instrukcji angielski Wydanie angielskie Zalecenia wiekowe od 13 lat Liczba graczy 2-5 Niezależność językowa gier obcojęzycznych Elementy gry zawierają teksty w języku obcym. Gra obcojęzyczna Tak
Opis produktu

W 1869 r. ukończono pierwszą transkontynentalną linię kolejową w Stanach Zjednoczonych - ale tak naprawdę to był dopiero początek szybkiej ekspansji kolei, która przecinała cały kraj.

W Whistle Stop udajesz się na zachód przez cały kraj, korzystając ze swojej nowo powstałej firmy kolejowej, aby budować trasy, zbierać cenny ładunek i dostarczać potrzebne towary do rozwijających się miast. Po drodze zyskujesz udziały w innych liniach kolejowych i obserwujesz, jak twoja reputacja rośnie z każdą pomyślną dostawą, przed ostatecznym pchnięciem do zakończenia długich podróży do miast boomu na Zachodzie.

Ten projekt to nowy zwrot w grach typu pick-up-and-delivery. Gdy gracze przenoszą swoje pociągi na zachód i zabierają towary, mogą dostarczać te towary do małych miast, aby zdobyć udziały w kolejach, lub trzymać je dla większych wypłat, gdy dotrą do zachodniego wybrzeża. Jednocześnie starają się optymalizować swoje działania, układać nowe płytki, blokować innych graczy, zbierać i wykorzystywać cenne gwizdy na specjalne ruchy i umiejętności oraz starannie zarządzać swoimi zasobami węgla.

   Zdjęcia na portalu Boardgamegeek

Producent
Sklep internetowy Shoper.pl