• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Maty i plansze Wchodzę tam! Wichrowe Wzgórza (mapy taktyczne RPG)
Maty i plansze

Wchodzę tam! Wichrowe Wzgórza (mapy taktyczne RPG)

Cena: 40,00 zł 40.00
dostępne stacjonarnie i wysyłkowo
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5907508474621
Opis produktu

Tylko umarli wiedzą o czym myślą trawy.
Zestaw zawiera 24 karty w lokacji trawiastych wzgórz + 1 losową kartę niespodziankę z innego dodatku.
W pudełku znajdziesz także szczegółową instrukcję jak korzystać z kart, ze wskazaniem obszarów niedostępnych, trudno dostępnych i przeszkód, oraz prezent niespodziankę. Prezent pobierzesz skanując obrazek QR CODE znajdujący się w środku.

Wichrowe Wzgórza są zestawem przygotowanym w nowej technologii druku. W odróżnieniu od wcześniejszych zestawów: Leśny Trakt i Mroczne Podziemia – posiada on specjalną lakierowaną warstwę, pozwalającą na pisanie po kartach markerami suchościeralnymi.

Wchodzę tam! to zestawy kart do tworzenia map taktycznych wykorzystywanych w różnych grach fabularnych. Jeden zestaw posiada 25 kart wykonanych z grubego kartonika [620g/m2], każda o rozmiarze 5×5 cali. W zestawie znajduje się 6 wzorów kart, które ułożone podczas gry pozwalają na tworzenie dużych, trawiastych obszarów walki. Każda z kart podzielona jest na 25 obszarów – o boku 1 cala. Na obszarach możesz postawić figurki lub znaczniki, które najczęściej reprezentują bohaterów graczy i wrogów.

Kilka ułożonych obok siebie kart tworzy mapę taktyczną, która może być wykorzystana w wielu popularnych grach fabularnych [RPG]. Mapy takie znakomicie sprawdzają się w momentach gdy scenariusz gry przewiduje starcie, zasadzkę, penetrację terenu lub jakiegoś pomieszczenia.

Karty Wchodzę tam! można dowolnie obracać o 90 stopni, co w połączeniu z 24+1 elementami zestawu daje ogromne możliwości tworzenia wielu kombinacji map, sal i korytarzy. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć ze sobą kilka różnych zestawów. Inne zestawy kart pozwalają na tworzenie nowych lokacji, dopasowanych tematycznie do scenerii rozgrywki – Las, Miasto, Podziemia, Świątynia i wiele innych.

Uwaga! W skład sprzedawanego zestawu wchodzą wyłącznie kartoniki Wchodzę Tam! Figurki, kostki lub znaczniki pojawiające się na zdjęciach nie stanowią składu zestawu i pojawiają się jedynie w celu wizualizacji. Kolory użyte w wizualizacjach, mogą nieznacznie różnić się od barw na wydrukach.

Produkty powiązane
Sklep internetowy Shoper.pl