• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Logiczne Tsuro (edycja skandynawska)
Logiczne

Tsuro (edycja skandynawska)

Cena: 82,00 zł 82.00
ilość szt.
brak towaru
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 7350065322092
Informacje
Czas gry ok. 15 min. Język instrukcji duński, szwecki, norweski, fiński Wydanie międzynarodowe Zalecenia wiekowe od 8 lat Liczba graczy 2-8 Niezależność językowa gier obcojęzycznych Niezależna językowo, tylko instrukcja w języku obcym. Gra obcojęzyczna Tak
Opis produktu

UWAGA! Gra w edycji skandynawskiej z instrukcjami w języku duńskim, szweckim, norweskim i fińskim.

Gra jest niezależna językowo. Na stronie producenta jest dostępna instrukcja w języku angielskim.

Piękna i bardzo prosta gra polegająca na układaniu kafelka przed własnym żetonem, aby kontynuować swoją ścieżkę za każdym razem. Celem jest, aby trzymać żeton na planszy dłużej niż cokolwiek innego, ale gdy plansza się zapełnia, staje się to trudniejsze, ponieważ pozostało mniej pustych miejsc ... a kafelek innego gracza może również wydłużyć twoją ścieżkę w kierunku, w którym chcesz raczej nie iść. Łatwy do wprowadzenia dla nowych graczy, Tsuro trwa zaledwie 15 minut i faktycznie działa na dowolną liczbę od 2 do 8 graczy.

Tsuro ma azjatycki duchowy motyw - linie przedstawiające „wiele dróg prowadzących do boskiej mądrości”, a gra jako całość reprezentuje „klasyczne poszukiwanie oświecenia”. Temat ten jest bardzo lekki, a gra jest zasadniczo abstrakcyjna.

Gra składa się z kafelków z zakrzywionymi liniami, siatki 6x6, na których układane są kafelki, oraz żetonu dla każdego gracza. Każdy gracz ma układ płytek. W swojej turze robisz dwie rzeczy: umieść żeton z ręki na planszy obok swojego żetonu i przesuń go tak daleko, jak to możliwe, wzdłuż linii, na której się znajduje, dopóki nie zatrzyma go puste pole bez żetonu, krawędź planszy lub żeton innego gracza. Jeśli twój żeton dojdzie do krawędzi planszy lub zderzy się z żetonem innego gracza, przegrywasz. Celem gry jest bycie ostatnim graczem z żetonem na planszy. Strategia polega zatem na próbie wbicia przeciwników w siebie lub z planszy, jednocześnie przedłużając własną trasę w kierunkach, które utrudnią przeciwnikom to samo.

   Zdjęcia na portalu Boardgamegeek

Producent
Produkty powiązane
Logiczne
Tsuro
94,00 zł
dostępne
Logiczne
Tsuro: Phoenix Rising
137,00 zł
brak
Logiczne
Tsuro of the sea
127,00 zł
dostępne
Sklep internetowy Shoper.pl