• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Logiczne The Girl Who Made The Stars (edycja Kickstarter)
pic6004321_jpg.jpg
Nowość
Logiczne

The Girl Who Made The Stars (edycja Kickstarter)

Cena: 225,00 zł 225.00
ilość szt.
przedsprzedaż
Wysyłka w: w dniu premiery (grudzień 2021)
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 0644-60735_4
Informacje
Czas gry ok. 60 min. Język instrukcji angielski Wydanie angielskie Zalecenia wiekowe od 14 lat Liczba graczy 1-4 Niezależność językowa gier obcojęzycznych Niezależna językowo, tylko instrukcja w języku obcym. Gra obcojęzyczna Tak
Opis produktu

Uwaga: to jest edycja Kickstarter. W cenie jest gra oraz wszystkie odblokowane cele kampanii. Data premiery może ulec zmianie i nie jest zależna od Nas. Więcej informacji o kampanii Kickstarter i odblokowanych celach znajdziecie tutaj.

Aktualną datę spodziewanej dostawy możecie zobaczyć tutaj.

Dziewczyna, która stworzyła gwiazdy to gra logiczna polegająca na umieszczaniu pracowników / układaniu płytek dla 1-4 graczy, oparta na afrykańskim micie o stworzeniu Drogi Mlecznej i gwiazd.

W czasach pierwszych ludzi nocne niebo było ciemne i pozbawione cech charakterystycznych. Starsi wioski zabronili wychodzenia w ciemną, bezgwiezdną noc ze strachu przed czyhającymi tam niebezpieczeństwami. Pewnej nocy po tym, jak matka ugotowała obiad, młoda dziewczyna, sfrustrowana tymi ograniczeniami, wzięła trochę popiołu i korzeni i rzuciła w niebo czerwono-biały żar, tworząc drogę mleczną i inne gwiazdy, próbując oświetlić noc, aby wieśniacy mogli bezpiecznie zebrać zasoby niezbędne do ich przetrwania.

Jako starszy wioski, patrz na nowe gwiazdy na nocnym niebie i rozeznawaj formy konstelacji, aby zapewnić wiosce mądrość i oświecenie. Narysuj konstelacje na ziemi, a Twoje obrazy zyskają światło, gwiazdy i gwiezdny pył dla wioski. Następnie, jako wieśniacy prowadzeni przez to nowo odkryte światło, wyruszcie w otaczającą ciemność, aby zebrać bardzo potrzebne zasoby, w tym owoce, ryby oraz małą i dużą zwierzynę. Zasoby, które zbierzesz dla wioski, poprawią twoją reputację, a gracz z najwyższą reputacją na koniec gry zostaje zwycięzcą.


Producent
Produkty powiązane
Logiczne
Solani (edycja Kickstarter)
225,00 zł
przedsprzedaż
Nowość
Sklep internetowy Shoper.pl