• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Dodatki do gier Tainted Grail: The Fall of Avalon - The Red Death (edycja polska)
Dodatki do gier

Tainted Grail: The Fall of Avalon - The Red Death (edycja polska)

Cena: 243,00 zł 243.00
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 8113-26096
Informacje
Język instrukcji polski Wydanie polskie To nie jest samodzielna gra. Do gry wymagana jest następująca gra: Tainted Grail: The Fall of Avalon (edycja polska)
Opis produktu

Po każdej z naszych trzech kampanii (Fall of Avalon, Last Knight, Age of Legends) musisz pożegnać się ze swoimi wyposażonymi postaciami. Pod koniec podróży nie są już drużyną "B". Choć wciąż udręczeni i dotknięci, przekształcili świat wokół siebie w znaczący sposób. Ich spuścizna pozostanie żywa, a same postacie przeniosą się w historię, pozostawiając miejsce dla kolejnego zespołu nieprawdopodobnych bohaterów z innej epoki.

A może nie?

W kampanii "Red Death" masz teraz inną opcję. Możesz zagrać po ukończeniu którejkolwiek z pozostałych dużych kampanii i zabrać swoich ulubionych bohaterów do ostatniej, jednokierunkowej misji do tajemniczych ojczyzn. Ich statek wślizgnie się w mgłę oddzielającą Avalon od naszej rzeczywistości i przez wiele tygodni przemierza granicę między światami. Wreszcie pojawi się w Homelands, wiele lat później, gdzie odpowiedzi na niektóre ostateczne pytania kryją się pod gruzami opuszczonych miast.

    Co się stało tutaj po tym, jak większość ludzi wyjechała do Avalonu?
    Czy można bezpiecznie wrócić?
    Co spowodowało zarazę?
    W jaki sposób Artur dowiedział się o wyspie Fore-dwellers?
    Jakie tajemnice zostawił za sobą?

"Czerwona śmierć" to kampania na poziomie eksperta Tainted Grail. Zawiera 32 niebezpieczne karty lokalizacji, które pozwalają odwiedzać część królestwa spustoszonego przez dżumę, gdzie nieczytelne horrory wciąż czają się wśród ruin. Te horrory nie będą twoim jedynym problemem! Starożytne podmorskie imperium Fomorii bada już ziemie opuszczone przez ludzi, podczas gdy brutalni Piktowie z północy, którzy w jakiś sposób budowali opór wobec choroby, napadają na ruiny szukając skarbu, magii - i czegoś bardziej złowieszczego. Następnie są samotni, którzy przeżyli, którzy przetrwali zarazę. Często są szaleni i niebezpieczni, ale ich wiedza może pomóc bohaterom przetrwać.

Wybierz sojuszników i wrogów, rozwiązuj trudne zagadki, poruszaj się po ruinach starego świata i staw czoła najtrudniejszym spotkaniom stworzonym dla Tainted Graal. A jeśli przeżyjesz, naucz się rzeczy, które pokażą główną fabułę trzech kampanii w nowym świetle.

Ta kampania będzie zawierać około 15-30 godzin rozgrywki. Podobnie jak nasze kampanie bazowe oferuje wiele zakończeń i ścieżek , więc możesz spróbować rozwiązać go w inny sposób wiele razy!

Rozszerzony rozwój postaci

Oczywiście duża ilość dodatkowej gry oznaczała, że musieliśmy przedłużyć postępy postaci. Dlatego w pudełku znajdują się także nowe i ekscytujące zaawansowane umiejętności, które pomogą ci jeszcze bardziej ulepszyć bohaterów!

Nie wspominając o tym, że wiele artefaktów lub przedmiotów znalezionych w Homelands jest znacznie potężniejszych niż wszystko, co można znaleźć na Avalonie.

W sumie Red Death zawiera:

    Dziennik eksploracji zawierający 120 stron wyborów, interakcji i historii.
    3 nowe duże miniatury: niewyobrażalny horror nawiedzający ulice martwych miast, rozdęta bestia przemieniona przez dżumę i wartownik starożytnego, podmorskiego imperium, które szuka nowych ziem.
    16 nowych kart zaawansowanej umiejętności (zawierających 32 nowe umiejętności), które rozszerzają system zaawansowania postaci, pozwalając ci jeszcze bardziej zabrać swoje doświadczone postacie.
    20 przedmiotów - jak bohaterowie eksplorują opuszczone ojczyzny, odkrywają wiele przedmiotów, których nigdy nie znaleziono na Avalonie.
    30 nowych tajemnic, z których niektóre są bardzo trudne do zdobycia.
    40 nowych Spotkań, w tym niektóre z najtrudniejszych wyzwań Walki i Dyplomacji w całym Tainted Grail.
    40 nowych wydarzeń, w tym wydarzenia fabularne dla 8 nowych rozdziałów i kilka wyjątkowych losowych katastrof, które rzucają wyzwanie twojej grupie.
    3 wstępne listy dla zespołów z 3 różnych kampanii

Producent
Produkty powiązane
e-Raptor
e-Raptor: Insert do Tainted Grail: Red Death
122,00 zł
brak towaru
Sklep internetowy Shoper.pl