• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Przygodowe Tainted Grail: The Fall of Avalon (polska edycja Kickstarter)
Przygodowe

Tainted Grail: The Fall of Avalon (polska edycja Kickstarter)

Cena: 630,00 zł 630.00
dostępne stacjonarnie i wysyłkowo
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 2840-205D5
Informacje
Czas gry 120-180 min. Język instrukcji polski Wydanie polskie Zalecenia wiekowe od 14 lat Liczba graczy 1-4 Gra obcojęzyczna Nie
Opis produktu

Uwaga: to jest edycja Kickstarter. W cenie jest gra oraz wszystkie odblokowane cele kampanii.

Więcej informacji o kampanii Kickstarter i odblokowanych celach znajdziecie tutaj.

Gra nie zawiera kodu do wersji cyfrowej.

Tainted Grail: Upadek Avalonu jest niezapomnianym przeżyciem dla 1-4 graczy. Łącząc legendy arturiańskie i mitologię celtycką z unikalną wizją, pozwala wpływać na świat gry w głęboki i znaczący sposób. Głęboka, rozgałęziona fabuła pozwala rozwiązywać problemy na różne sposoby, zapewniając, że nie ma dwóch podobnych gier. Trudne decyzje lub dręczące wybory czekają za każdym rogiem, a pozornie drobne zadania mogą odbijać się od poważnych długoterminowych konsekwencji.

W kraju powoli zapadającym się w Wyrdness i rozdartym przez konflikt; przetrwanie każdego dnia jest wyzwaniem samym w sobie. Głód, choroba, gwałtowna pogoda i przypadkowe incydenty. Guardian Menhiry, które zapewniły bezpieczną podróż w całym królestwie, powoli stają się mroczne, zamieniając prostą logistykę w intrygującą łamigłówkę. Aby pokonać te wyzwania, twoja postać rozwija się zgodnie z kilkoma sprzecznymi liniami, takimi jak Brutalność / Empatia lub Empiryzm / Spirytualizm. Te cechy otwierają bogaty wybór wzajemnie wykluczających się umiejętności i prowadzą do różnych strategii budowania talii, czyniąc postępy postaci znaczącymi i głębokimi.

Postać, którą rozwiniesz, będzie testowana podczas dziesiątek walk i spotkań. Czasami trzeba brutalnie forsować swoją drogę, ale często dyplomacja może być lepszą opcją. Niezależnie od tego, czy walczysz swoją siłą czy sprytem, nasz unikatowy system rozgrywek czyni każdą walkę interesującą.

W Avalon za każdym kamieniem i każdym drzewem czeka legenda. Wszystkie lokalizacje mają swoje bogate historie i tajemnice do odkrycia. Miejsca i postacie są często o wiele bardziej rozbudowane niż się wydają. W miarę jak powoli układasz wszystkie kawałki większej układanki, zawsze będzie czekała na ciebie niespodzianka tuż za rogiem. Wiele sekretów można odkryć dopiero po kilku grach. Stworzona przez jednego z najlepszych polskich autorów fantasy, Krzysztofa Piskorskiego, historia Tainted Grail: Upadek Avalonu ma przesuwać granice nieliniowej narracji, bazując na bogatym doświadczeniu Awaken Realms zawierającym ambitne historie z doskonałą mechaniką gier planszowych i uderzające efekty wizualne.

   Zdjęcia na portalu Boardgamegeek

Producent
Produkty powiązane
Przygodowe
Tainted Grail: Upadek Avalonu
408,00 zł
dostępne
Sklep internetowy Shoper.pl