• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Gry dla dorosłych Stupromilowy Biznes
Gry dla dorosłych

Stupromilowy Biznes

Cena: 44,00 zł 44.00
ilość szt.
dostępne stacjonarnie i wysyłkowo
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5908234449419
Informacje
Język instrukcji polski Wydanie polskie Zalecenia wiekowe od 18 lat Liczba graczy 3-5 Gra obcojęzyczna Nie
Opis produktu

Masz już dość kupowania czerwonych domków i zamieniania ich na żółte hotele?
Chciałbyś dowiedzieć się jak zrobić dobrą tequilę i jak na niej zarobić?

Uruchom własną produkcję alkoholu!
Whisky, Gin, Wódka, Rum? Co chciałbyś produkować?

Stupromilowy Biznes to pierwsza strategiczna gra na rynku, w której budujesz i zarządzasz biznesem alkoholowym. Jednym z ważniejszych Twoich zadań będzie stworzenie własnej linii produkującej napoje sponiewierające, którą obsługują Chomiki z New Jersey.

Pamiętaj jednak, że produkcja alkoholu na własne kopyto wymaga sporej gotówki! Aby było Cię stać na taki luksus, wcześniej musisz zainwestować w mniejsze biznesy w różnych specyficznych branżach.

Biznesy – w co inwestować?

 Stupromilowy Biznes otwiera wiele możliwości zainwestowania Twoich WOW (w skrócie: Wszystkich Obowiązująca Waluta) m.in. w:

- produkcję Bestsellerowych Kryminalnych Atlasów Geograficznych

- wyszukiwarkę trufli „AskthePig”

- WOOP-WOOP-WOOP, czyli wydobyciu gazu łupkowego

i wiele innych, mniej lub bardziej pokręconych biznesów...

Każdy biznes daje Ci inne możliwości. Są biznesy zautomatyzowane, które powiększają twoją kasę bez kiwnięcia racicą. Dzięki innym możesz robić kuku swoim przeciwnikom. Są też biznesy które wymagają zaangażowania czasu by potem sporo zyskać … lub stracić (zależnie od koniunktury na rynku).

Linie produkcyjne

Każda linia produkcyjna składa się z czterech oddzielnych elementów, które należy skompletować by uruchomić produkcję. Należą do nich : przetwórnia, destylarnia, produkcja butelek oraz rozlewnia.

Strategia ekonomiczna

W grze wcielacie się w jedną z 12 biznes-postaci, m.in.: Sz Kot, Madein Hiena, Rekin Biznesu, Królik Samogon … każda z nich ma określona charakterystykę i cechy specjalne, które wpływają na przyjmowaną strategię rozgrywki. W tej grze nie ma równości i sprawiedliwości, ponieważ każda postać zaczyna z innym majątkiem na starcie.

Sz Kot – na przykład ze względu na swoje skąpstwo i umiejętności negocjacyjne potrafi kupować inwestycje za bezcen.
Krecik Dziurczyńca – nie może posiadać żadnych biznesów, ale ze względu na to że jest specjalistą Unii Euroleśnej może pobierać opłaty z tytułu kontroli w dowolnych biznesach innych graczy.

Wygrają Ci, którzy potrafią inwestować swój kapitał w sposób najbardziej odpowiadający charakterystyce postaci.

Cel Graczy

Wiadomo, że nie tylko dla pieniędzy zwierzak żyje. Bogactwo nie jest i nie może być celem samym w sobie, zatem musi być jakiś cel wyższy. Ważniejsza od bogactwa jest sława. A sławę może Ci przynieść zwycięstwo w grze!

Majątek zdobyty podczas gry służy do przejścia Ścieżki Zwycięstwa pilnowanej przez czterech Strażników tak przerażających, że na ich widok 57% populacji lasu gubi sierść, a pozostała część nie gubi sierści, bo ma pióra. Drogę tą okupują Sęp Podatkowy, Wściekły Bizon-Esmen, Chuck Tester Trzeźwości i Zmutowany Dzik Koczownik. Skuteczne i kosztowne negocjacje z tymi ziomkami pozwolą zdobyć Legendarny Puchar Władcy Promili – który jest potwierdzeniem statusu największego Biznes-zwierza w całym Stupromilowym Lesie.

Kto pierwszy podejmie wyzwanie by przejść ścieżkę zwycięstwa? Kto pierwszy tam zbankrutuje? Kto pierwszy wygra wszystkie negocjacje i odbierze puchar?

Dobra zabawa przy kieliszku

Gra jest przeznaczona dla osób pełnoletnich - zgodnie z ideą Stupromilowego Lasu, świetnie nadaje się na towarzyskie spotkania ze znajomymi przy 40% procentowej wodzie ognistej. Picie jest elementem rozgrywki, sprytnie wplecionym w przeróżne działania graczy w ramach prowadzonych działań biznesowych.

UWAGA! Alkohol możesz swobodnie zastąpić dowolnym napojem.

Nie zwlekaj! Zostań dumnym mieszkańcem Stupromilowego Lasu i dołącz do grona genialnych biznesmenów nietrzeźwo myślących, niczym Żubr PromileTeusz lub Madein Hiena.

Inwestuj w pozornie absurdalne biznesy!

Buduj pozornie niepozorne linie produkujące płynne procenty!

Zostań najlepszym biznes-zwierzem w Stupromilowym Lesie!

Zagraj tak, by kojot Lemon opowiadał legendy o Twoich dokonaniach!

Produkty powiązane
Imprezowe
Stupromilowy Las
34,00 zł
dostępne
Sklep internetowy Shoper.pl