• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Kościane Roll for it! Purple edition
Kościane

Roll for it! Purple edition

Cena: 52,00 zł 52.00
ilość szt.
dostępne stacjonarnie i wysyłkowo
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 845866001255
Informacje
Czas gry 20-40 min. Język instrukcji angielski Wydanie angielskie Zalecenia wiekowe od 8 lat Liczba graczy 2-4 (lub do 8 - patrz opis) Niezależność językowa gier obcojęzycznych Niezależna językowo, tylko instrukcja w języku obcym. Gra obcojęzyczna Tak
Opis produktu

Wyrzuć! Dopasuj! Zapunktuj! W tej grze chodzi o turlanie kośćmi. Musicie mieć trochę szczęścia, ale odpowiednia strategia też jest kluczem do zwycięstwa.

Roll for it jest grą na luzie w którą zagracie w każdym towarzystwie. W końcu kto nie lubi rzucać kośćmi :) Gra polega na zbieraniu punktów za zgromadzenie odpowiedniego układu liczb z kostek który jest wskazany na kartach. Im trudniejszy układ (na przykład sześć szóstek) tym więcej punktów zdobędziemy. Po każdym rzucie możemy dowolnie kostki odkładać do jednego z trzech układów. Ale nasi przeciwnicy będą robić to samo więc mogą sprzątnąć nam kartę zanim odłożymy odpowiedni zestaw kości. Pierwszy gracz który zdobędzie 40 punktów wygrywa.

Gra jest szybka i jest idealna na imprezę lub pomiędzy bardziej wymagającymi tytułami. Ponadto łącząc ją z zestawem czerwonym, można grać nawet do 8 osób. Zresztą, zobaczcie rozgrywkę z TableTop (poniżej) bo to nas skłoniło do jej zakupu i musimy stwierdzić że nie żałujemy ;)

Uwaga: film przedstawia wersję deluxe gry, jednak rozgrywka jest identyczna.

    Zdjęcia gry na portalu Boardgamegeek

Producent
Produkty powiązane
Kościane
Roll for It! Deluxe Edition
130,00 zł
brak
Kościane
Roll for it! Red edition
52,00 zł
brak
Sklep internetowy Shoper.pl