• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Zestawy organizerów Organizer z pianki do Founders of Gloomhaven
Zestawy organizerów

Organizer z pianki do Founders of Gloomhaven

Cena: 75,00 zł 75.00
ilość szt.
dostępne stacjonarnie i wysyłkowo
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: od 11.50 zł
Kod produktu: 4052526402185
Opis produktu

Jeśli zamierzasz pracować jako planista, zalecamy, aby Twoje komponenty budowlane były zawsze pod ręką. Nasz organizator dla "Founders of Gloomhaven" umożliwia sortowanie wszystkich tokenów, kart i innych małych elementów w orginalnym pudełku.

Organizer składa się z dwóch niestandardowych ciętych, układanych w stosy tacek z pianki i jednej dopasowanej piankowej nakładki.

Pierwsza taca z 32 przegrodami pomieści wszystkie żetony roszczeń i dostawy, a także bryły mostu / bramy - Składniki te można rozsądnie posortować według koloru. Ponadto istnieją przedziały na żetony wpływów i pieniędzy, pionki pracowników i aktywny żeton gracza.

Druga taca ma 15 przegródek i pomieści karty (z koszulkami), kafle, stoiska handlowe i wszystkie inne małe elementy gry. Przedziały na karty posiadają grube wgłębienia ułatwiające wyjęcie.

Tacki pasują dokładnie do pudełka gry - nic się nie zsuwa, nic się nie trzęsie. Ponadto, Organizer jest wyposażony w dopasowaną piankową nakładkę. Nakładka jest umieszczona na górnej piankowej tacy, dzięki czemu elementy nie wypadną. Większe elementy gry - plansza itp. - należy umieścić pod tacami lub na górze organizera.

Organizator zawiera:

  • 1x tacka z pianki z 32 przegrodami
  • 1x tacka z pianki z 15 przegródkami
  • 1x nakładka z pianki
Producent
Produkty powiązane
Founders of Gloomhaven
224,00 zł
brak towaru
Sklep internetowy Shoper.pl