• Darmowa dostawa od 300 zł
 • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
 • Sklep stacjonarny w Katowicach
Ludiversum na wspieraczce

Aktualnie na wspieram.to trwa kampania naszych przyjaciół z Ludiversum - planszówkowa kawiarnia. Jeszcze tylko do 13 grudnia możecie ich wesprzeć w tych niełatwych czasach. Kubeczki i torby z planszówkowymi motywami, gra detektywistyczna print & play, zniżki w sklepach czy pluszowe meple, to tylko część nagród, które możecie wybrać podczas wsparcia. Lista nagród stale się powiększa o nowe gadżety, również o te w świątecznym klimacie. Mimo tego, że kampania uzbierała już ponad 300% zamierzonego celu z pewnością warto dołożyć swoją cegiełkę i stać się częścią tego kultowego, wśród planszówkowych zapaleńców, miejsca.

Przypominamy, że nasz sklep stacjonarny jest cały czas otwarty. Nie planujemy też żadnych ograniczeń w trakcie świąt. Dbając o Was prosimy wszystkich o użycie środka do dezynfekcji rąk, który znajduje się zaraz przy wejściu. Oczywiście obowiązkowe jest noszenie maseczki oraz w sklepie może znajdować się maksymalnie 10 osób. Czekamy na Was i na pewno pomożemy wybrać idealne prezenty na święta. 

Niestety nie otrzymaliśmy konkretnych informacji o terminie dostawy gry Aliens. Wiemy że gra ma być rozesłana w najbliższym czasie, ale ze względu na duże obłożenie świąteczne nikt nie chce deklarować konkretnych terminów. Będziemy Was informować jeśli coś się zmieni.

Mieliśmy czas przyjrzeć się dokładniej premierą tego tygodnia od Galakty. Przygotowaliśmy dla Was krótką listę dlaczego warto zainteresować się tymi grami.

Dylematy Króla

 1. Dylematy Króla to pełna intryg, sojuszy i zdrad rozgrywka polityczna, która będzie trwać przez całą kampanię, a nie tylko przez jeden wieczór. Pozwala wgłębić się w ten świat i lepiej odczuć klimat Gry o Tron.
 2. Pojedyncza rozgrywka trwa do 2 godzin. Nie będzie więc problemu zaplanować sobie czas na kolejne rozgrywki.
 3. Dylematy Króla to aktualnie jeden z najlepszych tytułów z tą mechaniką. Na graczy czeka aż 75 kopert z ukrytą zawartością, które przyniosą wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji.
 4. Bardzo pozytywne opinie znanych recenzentow (Gambit, Shut Up and Sit Down).
 5. Dylematy Króla oprócz grywalnej mechaniki oferują również historię i zarys postaci, które pozwolą wczuć się w postać niczym w grze fabularnej.

Mysthea

 1. Ciekawa grafika, figurki i oryginalny pomysł na uniwersum. 
 2. Mysthea może Cię zaciekawić mechaniką poruszania się całych fragmentów planszy (coś w stylu Tzolkina), która mocno wpleciona jest w klimat i historię tworzoną w grze. 
 3. Mechanicznie łączy ze sobą dużą decyzyjność gracza znaną z gier euro ale przy tym jest tu dużo klimatu.
 4. Mysthea to ciekawa próba połączenia walki o terytoria z bogactwem możliwości rozwoju swej frakcji, a duża talia kart dowodzenia daje graczom wiele możliwych dróg do zwycięstwa.
 5. Rozwój bohatera stojącego na czele Twojej frakcji jest oparty na mechanice rozbudowy talii, znanej z takich gier jak Brzdęk czy Hero Realms. Każdą z kart dowodzenia można będzie wykorzystywać na różne sposoby.  
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl