• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Strategiczne Listy z Whitechapel (uszkodzona)
Strategiczne

Listy z Whitechapel (uszkodzona)

Cena: 160,00 zł 160.00
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5907506208839_uszk_del
Informacje
Czas gry ok. 120 min. Język instrukcji polski Wydanie polskie Zalecenia wiekowe od 12 lat Liczba graczy 2-6 Gra obcojęzyczna Nie
Opis produktu

Produkt z wadą, która nie wpływa na jego zawartość. Zdjęcie wady w galerii produktu. Produkt nowy w oryginalnym opakowaniu.

Londyn, 1888 rok, labirynt cuchnących i zatłoczonych uliczek. Niektórzy mówią, że ta dzielnica to piekło. Inni, do których nie uśmiechnęło się szczęście, nazywają ją domem. Na każdym rogu znajdziesz prostytutki. Ludzie nazywają je nieszczęśnicami” i nie ma chyba dla nich trafniejszej nazwy. Witaj w dzielnicy Whitechapel. Witaj na ulicach Kuby Rozpruwacza.

W Listach z Whitechapel jeden z graczy przyjmuje rolę Kuby Rozpruwacza, a pozostali – pięciu detektywów ścigających go po uliczkach wiktoriańskiego Londynu. Kuba Rozpruwacz musi zmylić policyjny pościg w gmatwaninie uliczek dzielnicy Whitechapel i uciec, popełniwszy straszliwe morderstwa. Tymczasem detektywi wykorzystują siłę dedukcji i przewagę liczebną, by go schwytać, nim dokona kolejnej zbrodni. Czy najsłynniejszy seryjny zabójca w historii ucieknie ponownie, czy tym razem dosięgnie go sprawiedliwość? Polowanie się rozpoczyna!

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
● 1 instrukcja ● 1 plansza do gry ● 5 arkuszy policji ● 4 Listy Kuby Rozpruwacza ● 5 żetonów Szefów Dochodzenia ● 5 żetonów Ruchów Specjalnych ● 16 drewnianych znaczników ● 12 drewnianych pionków ● 1 zasłonka Kuby Rozpruwacza ● 1 bloczek arkuszy ruchu Kuby Rozpruwacza ● 27 plastikowych znaczników ●

   Polska instrukcja w wersji elektronicznej

   Arkusz ruchu Kuby Rozpruwacza

Producent
Sklep internetowy Shoper.pl