• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Legenda powraca

Ten tydzień był pod znakiem niespodziewanych nowości. Największą z nich była z pewnością informacja o Descent: Legends of the Dark. Ogromne pudełko, obietnica około 50 godzin grania, pełna integracja z aplikacją mobilną, no i cena 600 złotych. Trudno w tym momencie powiedzieć czy taka cena jest uzasadniona. Na pewno wiele osób będzie czekać do premiery z decyzją o zakupie, a to  nastąpi dopiero w maju przyszłego roku.

Inne ciekawe nowości to polskie wersje gier Dune oraz World of Tanks: gra figurkowa. Tutaj zaskoczenie jest podwójne. Po pierwsze gry już niebawem będą w sklepie. Po drugie polskie edycje nie są wydawane przez żadnego polskiego wydawcę tylko przez oryginalnego Gale Force 9. Czy to będzie jakiś nowy trend w branży aby lokalizować gry samodzielnie? Czas, i sukces sprzedaży, pewnie pokaże.

Podobny los spotkał również gre Eclipse: Drugi świt galaktyki. Wersja polska też jest wydawana bezpośrednio przez Lautapelit, jednak za dystrybucję zabrał się Rebel. Na razie nie mamy informacji czy dodatki będą również dostępne w Rebelu.

Poza tym kolejny tydzień z całą masą innych nowości i uzupełnień. Fort w końcu do nas dotarł, spore uzupełnienie z Army Painter, premiera dodatku do Podwodnych Miast.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl