• Darmowa dostawa od 300 zł
 • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
 • Sklep stacjonarny w Katowicach
Konkurs zakończony

Ostatni konkurs zakończony. Gratulacje dla Mateusza! Poprawna odpowiedź to oczywiście Pandemic Legacy: sezon 0. Do siego!

To już niestety ostatni konkurs tegorocznej edycji. Dziękujemy Wam za świetną zabawę i życzymy Wam szczęśliwego Nowe Roku, zdrowia i wielu planszówek na stole w rodzinnym gronie!

Nagroda: Gra planszowa Ostatni Bastion i kalendarz gracza na rok 2021.

Pytanie konkursowe: W jakiej grze, która zostanie wydana w 2021 roku przez wydawnictwo Rebel, wcielicie się w studentów medycyny zrekrutowanych przez CIA?

Konkurs wygra osoba, która jako 21. prześle prawidłową odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres [email protected] Powodzenia!


 

Konkurs numer 11 zakończony. Gratulacje dla Dominiki :) Poprawna odpowiedź to Kroniki Zbrodni (lub Chronicles of Crime). Dopuściliśmy też odpowiedź Millennium, bo jest to w sumie nazwa serii w serii :P Przed nami jeszcze jeden konkurs z fajną nagrodą. Zapraszamy na 15:00.

Gry logiczne wcale nie muszą być nudne, pozbawione ciekawych grafik i smaczków. Doskonałym przykładem tego są takie tytuły jak Azul czy Reef. Lucky Duck Games postanowiło wydać na polskim rynku kolejną taką grę – Nova Luna. Gra na pewno zadomowi się na półce i okazjonalnych i wytrawnych graczy.

Nagroda: Gra planszowa Nova Luna.

Pytanie konkursowe: Jak nazywa się seria gier detektywistycznych wydawnictwo Lucky Duck Games?

Konkurs wygra osoba, która jako 44. prześle prawidłową odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres [email protected] Powodzenia!


 

Konkurs numer 10 zakończony. Gratulacje wygrane dla Łukasza, Ewy, Ani i Kasi :) Poprawna odpowiedź to Escape Quest. Kolejny konkurs o 13:30.

Oprócz dużych i pokaźnych gier warto mieć w domu kilka drobnych, szybkich gierek na szybką partię lub zabranie ze sobą w podróż. Wydawnictwo @Egmont ufundowało cztery takie gierki, które teraz macie szanse wygrać!

Nagroda: Jedna losowa mała gra wydawnictwa Egmont.

Pytanie konkursowe: Jak nazywa się nowa seria gier książkowych od wydawnictwa Egmont?

Konkurs wygrają osoby, które jako 1., 20., 40., 60. prześle prawidłową odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres [email protected] Powodzenia!


Konkurs numer 9 zakończony. Gratulacje dla Ryszarda :) Prawidłowe odpowiedzi to WH40, Age of Sigmar, LoTR, Blood Bowl, Necromunda, Kill Team, War Cry, Adeptus Titanicus etc. Generalnie większość odpowiedzi była prawidłowa poza kilkoma, które podały systemy w ogóle spoza GW (np. Battletech).
Kolejny konkurs o 11:30.

Dzień dobry wszystkim! Zaczynamy ostatni dzień Meplowego Konkursu Noworocznego. Przed wami jeszcze 4 pytania konkursowe z ciekawimy nagrodami.

W grach planszowych jest coraz więcej figurek i kusi aby je pomalować. Wiele osób, często niesłusznie, obawia się zaczynać swojej przygody z farbami i pędzlem. Dlatego w pierwszym konkursie do wygrania zestaw farb od Games Workshop wraz z czterema figurkami do potestowania.

Nagroda: Zestaw do malowania Warhammer 40,000 Paints + Tools Set oraz 4 figurki.

Pytanie konkursowe: Wymień trzy systemy bitewne, które w chwili obecnej oferuje Games Workshop.

Konkurs wygra osoba, która jako 51. prześle prawidłową odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres [email protected] Powodzenia!


 

Konkurs numer 8 zakończony. Prawidłowa odpowiedź to oczywiście rok 1984. Gratulacje dla Justyny :) Do zobaczenia jutro o godzinie 10:00!

Niestety czas na ostatni konkurs dzisiejszego dnia. Ale za to mamy dla Was bardzo fają grę logiczną opartą na znanym każdemu Tetrisie.

Nagroda: gra planszowa Fits ufundowana przez wydawnictwo Egmont.

Pytanie konkursowe: W którym roku po raz pierwszy pojawiła się na rynku gra Tetris?

Konkurs wygra osoba, która jako 33. prześle prawidłową odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres [email protected] Powodzenia!


 

Konkurs numer 7 zakończony. Gratulacje dla Zosi za dobre oko i wyczucie czasu 🙂 Prawidłowa odpowiedź to 5 różnic (ptak przy księżycu, dekielek na feldze auta, kropka w logo Galakty, krawat, górne prawe okno w  budynku). Ostatni dzisiaj konkurs o 15:00.

Czas na konkurs dla dużych chłopaków i dziewczyn. Wejdźmy w świat stworzony przez H.P. Lovecraft i spróbujmy odkryć kto kryje się za spiskiem, który zagraża istnieniu ludzkości. Oprócz samej gry do pomocy w tym zadaniu otrzymacie unikalny zestaw akcesoriów.

Nagroda: zestaw Horror w Arkham (gra, kości, znaczniki, woreczek, pudełko Gamegenic)

Pytanie konkursowe: Skupcie się, musicie odkryć tą zagadkę aby uratować świat. Nie macie dużo czasu ale najważniejsze są detale i prawidłowa odpowiedź. Musicie znaleźć ile jest różnic między obrazkami poniżej. Pamiętajcie, świat na Was liczy!

Konkurs wygra osoba, która jako 25. prześle prawidłową odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres [email protected] Powodzenia!


 

Konkurs numer 6 zakończony. Gratulacje dla Maćka za wygraną. Prawidłowa odpowiedź to 104. Kolejny konkurs o 13:30.

Jeśli szukacie edukacyjnych zabaw i gier dla dzieci to z pewnością Kapitan Nauka jest doskonałym wyborem. Wydawnictwo Edgar , które stoi za tą serią, ufundowało nagrodę do 6. konkursu.

Nagroda: Puzzle obserwacyjne Rycerze i torba

Pytanie konkursowe: Ile elementów mają Puzzle obserwacyjne Rycerz?

Konkurs wygra osoba, która jako 45. prześle prawidłową odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres [email protected] Powodzenia!


 

Konkurs numer 5 zakończony. Gratulujemy Ani wygranej 🙂 Kolejny konkurs około 11:30.

Dopuszczamy dwie poprawne odpowiedzi: Japonia i Włochy (kolekcja map nr 7) oraz Stay at Home.

W Polsce wydawca jest Rebel i ostatni dodatek jaki został wydany przez nich to właśnie Japonia. Ma oznaczenie numer 7. Dodatek Polska został wydany wcześniej (i ma oznaczenie 6.5). Amsterdam i Nowy Jork to nie dodatki, tylko niezależne gry. Dodatek Holandia już od dawna istniał, tak samo jak 1910 i 1912. dodatku Szwajcaria nie kojarzymy w ogóle.

Na świecie wydawca jest Days of Wonder więc dopuściliśmy też warunkowo odpowiedzi do angielskiej wersji. Dodatek Stay at Home jest co prawda jedynie wersją Print and Play, ale jego "wydawcą" jest Days of Wonder. Ale dodatek New York State to wersja tzw. fanowska. Widnieje na liście BGG ale jego twórcą są po prostu ludzie i nie jest to żadne oficjalne wydanie.

Dzień dobry! Rozpoczynamy drugi dzień konkursu. Dzisiaj znowu czekają na Was 4 pytania konkursowe z rozmaitymi nagrodami. Życzymy Wam powodzenia i czas zacząć konkurs numer 5.

Nagroda: gra planszowa Europa w 10 dni i V-Cube ufundowana przez Rebel.pl .

Pytanie konkursowe: Jak nazywa się najnowszy dodatek wydany do gry Wsiąść do Pociągu?

Konkurs wygra osoba, która jako 37. prześle prawidłową odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres [email protected] Powodzenia!


 

Konkursu numer 4 zakończony. Prawidłowa odpowiedź to Częstochowa. Gratulujemy Jakubowi wygranej. Dziękujemy za dzisiaj i do jutra do godziny 10:00 :)

Paryż, 1889. Wystawa światowa jest świetną okazją do oczarowania świata potęgą energii elektrycznej. Wtedy zaprezentowano też m.in. Wieżę Eiffla.  W ostatnim konkursie dzisiejszego dnia do wygrania gra, która na szczęście nie potrzebuje elektryczności. 😉

Nagroda: Gra planszowa Paryż Miasto Świateł.

Pytanie konkursowe: Gdzie powstały pierwsze w Polsce (i drugie w Europie) elektryczne latarnie?

Konkurs wygra osoba, która jako 1. prześle prawidłową odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres [email protected] Powodzenia!


 

Konkurs numer 3 zakończony. Prawidłowa odpowiedź to gra Aquatica 🙂 Wygrali Łukasz, Agnieszka i Justyna. Gratulujemy! Ostatni konkurs dzisiaj o godzinie 15:00.

Co roku, oprócz przeróżnych gier i akcesoriów, do wygrania są różnego rodzaju promoski. Nie inaczej jest w tym roku. W trzecim konkursie aż trzy osoby wygrają zestawy ufundowane przez Portal Games.

Nagroda: zestaw promek (Neuroshima Hex, Robinson Crusoe, Tajemnicze Domostwo).

Pytanie konkursowe: z jakie gry wydanej/zapowiedzianej przez wydawnictwo Portal Games pochodzi prezentowana grafika?

Konkurs wygrają osoby, które jako 3., 26., 45. prześlą prawidłową odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres [email protected] Powodzenia!


 

Konkurs numer 2 zakończony. Gratulujemy Joannie, Krzysztofowi i Ewie wygranej 🙂 Kolejny konkurs o 13:30, zapraszamy 🙂

W naszych konkursach do wygrania są nagrody nie tylko dla nastolatków lub dorosłych. Waszym najmniejszym pociechom też należy się coś od nas. Dzięki CzuCzu możemy te życzenie spełnić. Aż trzy osoby wygrają w tym konkursie.

Nagroda: Zestaw CzuCzu (puzzle + notes + torba).

Pytanie konkursowe: Kto jest uważany za pierwszego twórcę puzzli?

Konkurs wygrają osoby, które jako 10., 20. i 30. prześlą prawidłową odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres [email protected] Powodzenia!


 

Konkurs numer 1 zakończony. Prawidłowa odpowiedź to 26 luty. Gratulujemy Iwonie wygranej i zapraszamy na kolejny konkurs około godziny 12:15 🙂

Dzień dobry wszystkim! Czas zacząć VI edycję Meplowego Konkursu Noworocznego! Jak zawsze kilka razy dziennie będziecie mieli szansę wygrać przeróżne nagrody. Uważnie czytajcie pytania konkursowe i zwracajcie uwagę na to, która osoba lub osoby wygrywają konkurs, aby mieć jak największą szansę w odpowiednim momencie wysłać prawidłową odpowiedź. Życzymy Wam powodzenia i zapraszamy do pierwszego konkursu!

Nagroda: Gra planszowa Festiwal Lampionów.

Pytanie konkursowe: W który dzień przypada Święto Lampionów (Święto Latarni) w 2021 roku?

Konkurs wygra osoba, która jako 25. prześle prawidłową odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres [email protected] Powodzenia!

Regulamin konkursu:

 1. Konkurs
  1. Organizatorem Konkursu jest Mepel Piotr Grzywna, z siedzibą w Katowicach, ul. Kijowska 44,  40-754 Katowice, NIP 644-319-22-37, zwany dalej Organizatorem.
  2. Cele konkursu jest wyłonienie zwycięzców, którzy w sposób poprawny odpowiedzą na pytanie konkursów oraz prześlą odpowiedź drogą mailową na adres konkurs (małpka) mepel.pl.
 2. Uczestnicy Konkursu
  1. W konkursie mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełna zdolność do czynności prawnych, lub osoby niepełnoletnie za zgodą opiekuna prawnego.
 3. Zasady Konkursu
  1. Konkurs będzie trwał od 28.12.2019 od godziny 10:00 do 30.12.2019 do godziny 20:00.
  2. W czasie trwania Konkursu pod adresem http://facebook.com/mepelpl oraz na tej stronie będą publikowane Pytania Konkursowe w nieregularnych odstępach czasowych. O liczbie pytań decyduje Organizator.
  3. Publikacja Pytania Konkursowego oznacza rozpoczęcie danego Konkursu, który zakończy się po wyłonieniu zwycięzcy.
  4. Wraz z Pytaniem Konkursowym zostanie podana informacja o nagrodzie oraz dodatkowych warunkach wygranej.
  5. Informacja o zwycięzcy pojawi się w komentarzu danego Konkursu oraz zostanie wysłana bezpośrednio do zwycięzcy droga elektroniczną.
 4. Zasada wyłaniania zwycięzcy
  1. Zwycięzca może zostać tylko osoba która spełni wszystkie wymagane warunki poniżej.
  2. Zwycięzca musi przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe w odpowiednim formacie na adres [email protected]
  3. O zwycięstwie będzie decydowała kolejność wiadomości email na skrzynce pocztowej.
  4. Jeżeli po wyłonieniu zwycięzcy Organizator stwierdzi, że Zwycięzca nie spełnia warunków konkursu, nagroda przypadnie osobie, która nadesłała kolejne prawidłowe zgłoszenie.
  5. Każdy uczestnik może wysyłać odpowiedzi do dowolnej ilości Konkursów, ale nie więcej niż jedną wiadomość w danym Konkursie.
  6. Oprócz podania prawidłowej odpowiedzi na pytanie Konkursowe należy przesłać swoje imię i nazwisko.
 5. Nagrody
  1. Nagrody dla poszczególnych Konkursów zostaną ustalone przez Organizatora i wymienione podczas ogłoszenia Konkursu.
  2. Zwycięzca konkursu otrzyma potwierdzenie droga elektroniczną. W celu otrzymania nagrody będzie proszony o podanie wszystkich niezbędnych danych do wysyłki (tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej).
  3. Wysyłka będzie realizowana Pocztą Polską, paczkomatem lub kurierem Inpost. O możliwości innego typu przesyłki Organizator poinformuję zwycięzców indywidualnie.
  4. Wysyłka nagród nastąpi do 10 dni roboczych po zakończeniu Konkursu.
  5. Koszta wysyłki pokrywa Organizator.
  6. Uczestnikom Konkursu nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu nagród rzeczowych.
  7. W przypadku nieodebrania przesyłki z nagrodą przez zwycięzcę konkursu nagroda przepada.
  8. W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzcy w ciągu 14 dni od daty wysłania e-maila kontaktowego z prośbą o wskazanie adresu do wysyłki nagroda nie zostanie wysłana.
 6. Postanowienia końcowe
  1. Udział w Konkursie jest również akceptacją powyższego regulaminu.
  2. Wszelkie kwestie sporne będzie rozstrzygał Organizator.
  3. Organizator, świadom odpowiedzialności prawnej, oświadcza, że wynik Konkursu nie zależy w żadnym stopniu od jakiegokolwiek czynnika losowego, a mechanizm konkursu nie ma nic wspólnego z grami losowymi w rozumieniu ustawy „O grach losowych, zakładach wzajemnych i grach na automatach” (Dz. U. z 1998 r. Nr 102, poz. 650, Nr 145, poz. 946, Nr 155, poz. 1014 i Nr 160, poz. 1061 oraz z 2000 r. Nr 9, poz. 117.w raz z późn. zmianami).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl