• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Kapitan Nauka Kapitan Nauka - Co za emocje! (gra edukacyjna)
Kapitan Nauka

Kapitan Nauka - Co za emocje! (gra edukacyjna)

Cena: 49,00 zł 49.00
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5903699821053
Informacje
Czas gry ok. 15-20 min. Język instrukcji polski Wydanie polskie Zalecenia wiekowe 3-9 lat Liczba graczy od 3 graczy
Opis produktu
Gra edukacyjna Co za emocje! (39 lat) to kreatywna i żywiołowa gra dla młodszych dzieci, które uczą się rozpoznawać swoje i cudze uczucia oraz je wyrażać. Zadaniem gracza jest zaprezentować pozostałym uczestnikom przedstawioną na karcie emocję w określony sposób. Można to robić za pomocą min, krótkiej opowieści, dźwięków i odgłosów lub rozpoznając emocję na podstawie wyrazu twarzy. To świetny trening komunikacji, który pobudza wyobraźnię emocjonalną, kreatywność, empatię oraz umiejętność kojarzenia, a nade wszystko dostarcza dużo emocji i śmiechu!
Trening rozpoznawania i wyrażania emocji!

Gra edukacyjna Co za emocje! (3-9 lat) to doskonała pomoc dla przedszkolaków wspomagająca ich w lepszym poznaniu siebie i uczuć osób z najbliższego otoczenia. Dzięki prostym, a zarazem aktywnym wariantom gry dzieci nauczą się nazywać podstawowe emocje, takie jak: radość, smutek, zaskoczenie, wstyd czy strach.

Podczas zabawy przedszkolaki będą mogły ćwiczyć wyrażanie emocji w bezpiecznej rodzinnej atmosferze oraz rozmawiać o tym, co czują w określonych sytuacjach i jak radzić sobie z radzić zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi uczuciami. Wystarczy odkryć jedną z 10 kart aktywności i przekazać ją pozostały uczestnikom we wskazany na karcie sposób: za pomocą mimiki, całego ciała, własnego głosu czy wyrazu twarzy innych. Doskonała rozrywka dla całej rodziny.
Realistyczne i sugestywne rysunki Katarzyny Urbaniak wprowadzają młodsze dzieci w świat emocji i pomagając je oswoić i czyniąc je przyjaźniejszymi.

Karty do gry mają zaokrąglone rogi i zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość.

Rozwój poznawanie świata, myślenie logiczne, wyobraźnia, koncentracja
 
Producent
Produkty powiązane
Kapitan Nauka
Kapitan Nauka - Loteryjka: Świat 3+
32,50 zł
dostępna
Kapitan Nauka
Kapitan Nauka - Domino obrazkowe: Zabawki 3+
21,00 zł 15,00 zł
dostępna
Promocja
Kapitan Nauka
Kapitan Nauka - A kuku! Kontrastowe wzory 0+
11,50 zł
dostępna
Sklep internetowy Shoper.pl