• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Ekonomiczne Kanban: Driver's Edition
Ekonomiczne

Kanban: Driver's Edition

Cena: 244,00 zł 244.00
ilość szt.
brak towaru
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: od 11.50 zł
Kod produktu: 653341724700
Informacje
Czas gry 90-120 min. Język instrukcji angielski Wydanie angielskie Zalecenia wiekowe od 12 lat Liczba graczy 2-4 Niezależność językowa gier obcojęzycznych Niezależna językowo, tylko instrukcja w języku obcym. Gra obcojęzyczna Tak
Opis produktu

"Kanban" - lub 看板, japońskie słowo oznaczające billboard - jest terminem dla wizualnych wskazówek, które mogą być użyte w wydajnej linii produkcyjnej, aby przyspieszyć i ułatwić przepływ pracy. Sygnały te dostarczają pracownikom tego, czego potrzebują, tam, gdzie ich potrzebują, kiedy potrzebują, aby stworzyć system produkcji just-in-time (JIT).

Tło dla gry Kanban: Automotive Revolution to linia montażowa. Gracze są ambitnymi menedżerami, którzy starają się zaimponować zarządowi, aby osiągnąć jak najwyższą pozycję w firmie i zabezpieczyć swoją karierę. Dzięki promocjom dostaniecie więcej miejsca na przechowywanie cennych materiałów i większy prestiż, aby przyspieszyć rozwój. Poprzez solidne zarządzanie, musisz starać się błyszczeć obok swoich rówieśników. Musisz zarządzać dostawcami i dostawami, ulepszać części samochodowe, wprowadzać innowacje - wszystko, aby pozostać w czołówce. Musisz mądrze wybierać projekty, które powinieneś zacząć, wybierając tylko te, które dadzą ci przewagę.

W trakcie gry możesz przekonać zarząd i ofertę fabryczną, aby pomóc Ci opracować i ulepszyć części samochodowe. Korzystasz ze sprytnych dostawców zewnętrznych i ograniczonych zasobów fabrycznych, aby odpowiednio dobrać potrzebną część, gdy dostawcy będą mieli problemy. Ponieważ fabryka musi działać z optymalną wydajnością, produkcja nie czeka na ciebie ani na błędy.

Podobnie jak sam proces, Kanban: Automotive Revolution okazuje się być innowacyjny i satysfakcjonujący. Mechanizmy gry ściśle związane z tematem produkcji samochodów obejmują:

  • Menadżer fabryki z dwoma trybami gry ("miła" lub "średnia"), oferująca przyjazne lub bardziej konkurencyjne środowisko gry.
  • Dwa niezależne zegary gracza - fabryczny cykl produkcyjny i zegar tygodnia pracy - zapewniają napięcie w czasie gry, uruchamiają fazę pośredniego punktowania i uwzględniają warunki końcowe gry.
  • Symulacja fabrycznej linii montażowej z przestrzennym ruchem point-to-point dodaje element do gry, który wymaga optymalnego czasu.
  • Dział projektowania i innowacji, wykorzystywany do manipulowania wartością różnych modeli samochodów i ulepszeń komponentów produkowanych w fabryce, napędza ekonomię gry.
  • Szkolenia wydziałowe i ścieżki certyfikacyjne zapewniają graczom środki do bardziej wydajnego działania.

Kanban: Automotive Revolution to czysta gra Euro, która koncentruje się na ekonomii i zarządzaniu zasobami, co stawia Cię w fotelu kierowcy całego zakładu produkcyjnego, ścigając się na najwyższym poziomie.

   Zdjęcia na portalu Boardgamegeek

Producent
Produkty powiązane
Kanban Automotive Revolution
218,00 zł
brak towaru
Sklep internetowy Shoper.pl