• Darmowa dostawa od 350 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Dodatki do gier Horror w Arkham: Gra karciana - Muzeum Miskatonic (Dziedzictwo Dunwich)
horror-w-arkham-lcg-muzeum-miskatonic.jpg
Promocja
Dodatki do gier

Horror w Arkham: Gra karciana - Muzeum Miskatonic (Dziedzictwo Dunwich)

Cena:44,50 zł Stara cena:54,00 zł 44.50
Najniższa cena z 30 dni: 54,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5902259203353/_del
Informacje
Czas gry 60-120 min. Język instrukcji polski Wydanie polskie Zalecenia wiekowe od 12 lat Liczba graczy 1-2 To nie jest samodzielna gra. Do gry wymagana jest następująca gra: Horror w Arkham LCG oraz rozszerzenie Dziedzictwo Dunwich
Opis produktu

Muzeum Miskatonic to "Zestaw mitów" który zawiera II scenariusz kampanii Dziedzictwo Dunwich.

Gdzieś w Muzeum Miskatonic jest ukryty łaciński przekład Olausa Wormiusa znany jako Necronomicon. Księga leży zamknięta w nieznanym miejscu, aby niepowołani nie mogli mieć do niej dostępu. Po ostatnich wydarzeniach na uniwersytecie i w Clover Club wierzysz, że ktoś poszukuje tego starożytnego tomu – ktoś, kto nie powinien poznać jego sekretów. W cieniu nocy stajesz przed zaryglowanymi drzwiami Muzeum Miskatonic – musisz przejąć księgę zanim ktoś Cię uprzedzi!

Karty i wydarzenia Muzeum Miskatonic oferują dostęp do muzeum i jego orientalnych wystaw. Bez względu na to, czy śledztwo jest prowadzone tylko w celu zdobycia księgi czy też jako część kampanii Dziedzictwa Dunwich, będzie naznaczone presją.

Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Dziedzictwo Dunwich.

Zestaw zawiera karty 105-146 z kampanii Dziedzictwo Dunwich.

 

Producent
Produkty powiązane
Karciane
Horror w Arkham: Gra karciana
158,00 zł
dostępna
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja
Sklep internetowy Shoper.pl