• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Majsterkowicz - DIY Green Stuff World: Żywica UV 17 ml - Świecąca w ciemności - Niebieska
Majsterkowicz - DIY

Green Stuff World: Żywica UV 17 ml - Świecąca w ciemności - Niebieska

Cena: 18,00 zł 18.00
brak towaru
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 8435646508764
Opis produktu

Żywica akrylowa świecąca w ciemności, która utwardza się w ultrafiolecie (UV) lub w bezpośrednim świetle słonecznym w ciągu kilku minut. Idealna do tworzenia różnych efektów magicznych, toksycznych lub duchowych.

*Zanim żywica wyschnie możesz użyć opalarki lub zapalniczki kuchennej, aby ją podgrzać i wypchnąć wszelkie pęcherzyki powietrza, które mogły się w niej złapać.

*Należy pamiętać, że żywica pozostanie w stanie żelowym przez czas nieokreślony, dopóki nie zetknie się  ze źródłem naturalnego światła lub światła ultrafioletowego.

*Nie wystawiaj butelki na działanie naturalnego światła, w przeciwnym razie żel może rozpocząć reakcję i skrystalizować. 

Ostrzeżenia dotyczące żywicy UV

  • Warunki środowiskowe mogą wpływać na właściwości materiału
  • Zaleca się stosowanie w suchym, przewiewnym miejscu w temperaturze od 18°C do 25°C. Ekstremalne zimno i ciepło mogą uszkodzić materiał.
  • Stosowanie w nieodpowiednich warunkach, nieodpowiednia ekspozycja na światło UV lub niewystarczająca moc promieniowania UV może spowodować, że powierzchnia po utwardzeniu będzie lepka. W takim przypadku zalecamy ponowne użycie mocniejszego światła UV lub lakieru z połyskiem.
  • Zalecamy wykorzystanie produktu w ciągu 10 miesięcy.
  • Okres przechowywania produktu po otwarciu może ulec skróceniu w zależności od warunków przechowywania, ekspozycji na promieniowanie UV i niskie temperatury.

Pojemność: 17 ml

Producent
Produkty powiązane
Majsterkowicz - DIY
Green Stuff World: Jednorazowe szczoteczki do weathering
14,00 zł
dostępna
Sklep internetowy Shoper.pl