• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Przygodowe Gloomhaven (edycja angielska) (najnowszy druk)
Przygodowe

Gloomhaven (edycja angielska) (najnowszy druk)

Cena: 510,00 zł 510.00
ilość szt.
brak towaru
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: od 11.50 zł
Kod produktu: 019962194719
Informacje
Czas gry 120 min. Język instrukcji angielski Wydanie angielskie Zalecenia wiekowe od 12 lat Liczba graczy 1-4 Niezależność językowa gier obcojęzycznych Elementy gry zawierają teksty w języku obcym. Gra obcojęzyczna Tak
Opis produktu

To ponury, ale intratny interes, będący najemnikiem na obrzeżach cywilizacji. Musisz odkrywać surową pustynię i angażować się w głęboką taktyczną walkę, w której decyzje, które podejmujesz, mają wpływ nie tylko na twoją postać, ale także na otaczający cię świat.

Gloomhaven to gra polegająca na współpracy w walce wręcz, w nieustającą kampanię fantasy, która zmienia się i rośnie wraz z grą. Gracze wcielą się w rolę wędrownego poszukiwacza przygód z własnym specjalnym zestawem umiejętności i własnymi powodami podróży do tego mrocznego zakątka świata. Gracze muszą współpracować w celu usuwania groźnych lochów i zapomnianych ruin. W ten sposób wzbogacą swoje umiejętności o doświadczenie i łupy, odkryją nowe miejsca do eksploracji i grabieży, a także poszerzą nieustannie rozgałęzioną historię napędzaną decyzjami, które podejmują.

Jest to jednorazowa gra z trwale zmieniającym się światem. Po scenariuszu gracze będą podejmować decyzje dotyczące tego, co zrobić, co będzie decydować o dalszym przebiegu opowieści, przypominając książkę "Wybierz własną przygodę". Granie w scenariusz to wspaniała sprawa, w której gracze będą walczyć z automatycznymi potworami za pomocą innowacyjnego systemu kart, aby określić kolejność gry i to, co gracz robi w swojej turze.

 

  Galeria zdjęc gry na portalu Boardgamegeek.

Produkty powiązane
Founders of Gloomhaven
224,00 zł
brak towaru
Insert do gry Gloomhaven
192,50 zł
dostępne
Gloomhaven (edycja polska)
555,00 zł
brak towaru
Frosthaven (edycja Kickstarter)
620,00 zł
przedsprzedaż
Nowość
Nowość
Sklep internetowy Shoper.pl