• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Ekonomiczne Futuropia
pic4264810.jpg
Promocja
Ekonomiczne

Futuropia

Cena:180,00 zł Stara cena:234,00 zł 180.00
ilość szt.
dostępne stacjonarnie i wysyłkowo
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 752830862579_del
Informacje
Czas gry 90 min. Język instrukcji angielski Wydanie angielskie Zalecenia wiekowe od 12 lat Liczba graczy 1-4 Niezależność językowa gier obcojęzycznych Niezależna językowo, tylko instrukcja w języku obcym. Gra obcojęzyczna Tak
Opis produktu

W grze Guturopia, dużej utopijnej grze ekonomicznej Friedemanna Friese dla 1-4 optymistów, gracze żyją w przyszłym utopijnym społeczeństwie, które posiada pożądane cechy stylu życia dla wszystkich swoich obywateli. Szkoda, że to nie jest dzisiejsza rzeczywistość ...

W tym utopijnym społeczeństwie wszyscy będziemy pracować znacznie mniej. Nasze roboty mogą już prawie wszystko. Nie ma potrzeby wielkiej zazdrości. Chodzi po prostu o równość, sprawiedliwość i sprawiedliwą alokację kompletnej i wciąż niezbędnej pracy, która następnie daje nam więcej wolnego czasu.

Sukces oznacza, że będziemy mieć czas na działania, które najbardziej lubimy: wędkarstwo, rolnictwo, ogrodzenie, latanie, ..., a także gry, budowanie, malowanie, podróżowanie, komponowanie i inne. Jeśli ktoś chce pracować więcej niż potrzeba, powinien to zrobić. Chodzi o wolność! Zastanówmy się zatem: bezrobocie to nie hańba, to nowy cel!

Jesteśmy członkami zespołu dążącego do realizacji tego utopijnego ideału. Staramy się stworzyć całkowicie samowystarczalne domy, które działają tak efektywnie, jak to tylko możliwe. Muszą generować wystarczającą ilość żywności i energii, aby zapewnić mieszkańcom jak największą swobodę (a więc czas wolny). Im więcej osób w naszym rozwoju nie potrzebuje już pracy, tym bardziej zbliżamy się do celu! Gracz, który zbuduje najlepszy rozwój, wygra grę!

Futuropia jest bezkonfliktową grą ekonomiczną. Aby zapewnić Ci zawsze nowe wyzwania, oferujemy różne warianty rozgrywki, które tworzą różnorodne sytuacje rozgrywki, zapewniając nowe doświadczenia i możliwość gry. Gra solowa oferuje możliwość poznania mechanizmów i procesów Futuropii, zanim zaczniesz grać z innymi graczami.

   Zdjęcia na portalu Boardgamegeek

Producent
Sklep internetowy Shoper.pl