• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
 • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
 • Sklep stacjonarny w Katowicach
Feldherr Feldherr: Insert do Nemesis: Lockdown - Core box
Feldherr

Feldherr: Insert do Nemesis: Lockdown - Core box

Cena: 276,00 zł 276.00
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 62855
Opis produktu
Klaustrofobiczny kosmiczny horror od Awaken Realms doczekał się wspaniałej kontynuacji, która sprawi, że zmrozi Ci krew w żyłąch. Oprócz kosmicznego horroru możesz spodziewać się nowych bohaterów, wrogów oraz wielu nowych materiałów do gry i przygód.

Aby wesprzeć Cię w Twojej przygodzie, niestrudzenie pracowaliśmy nad stworzeniem idealnego towarzysza do przetrwania w kosmosie. Innowacyjny plastikowy organizer pomaga sortować materiały z gry podstawowej i zapewnia do nich szybki dostęp. Jednocześnie zadbaliśmy o to, aby Twoje figurki były dobrze zabezpieczone i przetrwały transport w świat w jednym kawałku.
 • Insert mieści się w pudełku z podstawową grą „Nemesis: Lockdown”.
 • Insert mieści wszystkie elementy gry podstawowej.
 • Plastikowe podajniki na karty i przekładki na karty ułatwiają sortowanie kart (mieszczą się karty w koszulkach)
 • Innowacyjne połączenie insertu z tworzywa sztucznego i pianki do kompaktowego i dobrze chronionego przechowywania mniejszych figurek.
 • Do zestawu można również zapakować do 3 książek z opcjonalnie dostępnej serii „Nieopowiedziane historie”. Alternatywnie możesz wypełnić przestrzeń dostarczonymi piankami.
 • Przechowuj planszę do gry, książkę z zasadami, arkusze pomieszczeń i przewodnik po zasadach na plastikowych insertach. Skaner, plansze postaci, plansza nocnego stalkera, torba intruza, żeton pierwszego gracza, żeton łazika są przechowywane na różnych piankowych insertach.
 • Wieko pudełka z gry wystaje ok. 3 cm.
 • Odporny na przechyły - możliwe przechowywanie w pionie
 • "Gotowy do użycia" - nie wymaga montażu
Nie możemy za ciebie walczyć z kosmitami. Możemy jednak zadbać o Twoje figurki i uporządkować elementy do gry. Pięć podajników na karty, osiem tacek na żetony, dwa plastikowe pojemniki na figurki i trzy wkładki z pianki pomogą Ci w tym przedsięwzięciu.

Dopasowane przegródki na każdą figurkę zapewniają, że Twoje miniatury nie ześlizgną się i nie ulegną uszkodzeniu podczas transportu. Połączenie plastikowych tac i insertów piankowych umożliwia przechowywanie figurek tak kompaktowo, jak to możliwe, oszczędzając dużo miejsca w pudełku. Miękka pianka o drobnych porach niezawodnie chroni przed stłuczeniem detali, zarysowaniami lub odpryskami farby, jeśli malowałeś swoje figurki.

Pojemniki na żetony zapewniają porządek w materiałach do gry i oszczędzają czasochłonne wstępne sortowanie przed grą. Dzięki dołączonym podajnikom na karty sortowanie kart do gry jest prostsze i łatwiej możesz śledzić swoje karty do gry.
Producent
Produkty powiązane
Kooperacyjne
Nemesis: Lockdown (polska edycja Kickstarter)
800,00 zł
brak towaru
Przygodowe
Nemesis: Lockdown (edycja polska)
656,00 zł
dostępna
Sklep internetowy Shoper.pl