• Darmowa dostawa od 350 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
e-Raptor e-Raptor: Insert do gry Nowy Wspaniały Świat + dodatek
e-Raptor

e-Raptor: Insert do gry Nowy Wspaniały Świat + dodatek

Cena: 140,00 zł 140.00
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5902643192799
Opis produktu

UWAGA! Insert może nie pasować do wszystkich wersji językowych danej gry - prosimy o sprawdzenie rozmiaru pudełka przed zakupem!

e-Raptor Insert do gry Nowy Wspaniały Świat + dodatek: Wojna albo Pokój to idealne akcesorium zaprojektowane do organizowania i ulepszania gry planszowej.

Dzięki temu insertowi możesz zorganizować wszystkie elementy gry i zachować je w porządku - nie będziesz już więcej bałaganił na stole podczas gry. Koniec z szukaniem niezbędnych elementów podczas gry.

Możesz trzymać wszystkie swoje karty, żetony itp. w jednym miejscu, nie bojąc się utraty kontroli nad ustawieniem. Mogą być łatwo dostępne i nie zajmują tak dużo miejsca, jak podczas gry bez organizera. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia kolejnej gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Organizer jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Aby go zmontować, nie jest wymagany klej. Pozwala na przechowywanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka.

Wymiary pudełka: 29.7 x 29.7 x 7.1 cm

Instrukcja składania.

Producent
Produkty powiązane
Ekonomiczne
Nowy Wspaniały Świat
123,00 zł
dostępna
Sklep internetowy Shoper.pl