• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Nowa odsłona planszowego Wiedźmina

Zacznijmy od chyba największej niespodzianki. Go On Board, czyli dobrze znany Łukasz ‘Wookie’ Woźniak odkrył co kryje się za tajemniczym prototypem OldWorld. Wraz z CD Project Red stworzy oficjalną grę planszową w świecie Wiedźmina. Na razie wiemy tylko że będzie to gra przygodowa rywalizacyjna od 2 do 4 osób. Ostatnio Łukasz zdradził też że trwają prace nad wariantem kooperacyjnym i trybem solo. Gra ukaże się w 2022 roku, ale jeszcze tego lata ma ruszyć kampania na Kickstarterze oraz zagramw.to.

W tym tygodniu przyszła do nas spora dostawa gier zagranicznych. Wśród nich Talisman Star Wars w wersji angielskiej. Niestety przesyłka z Curious Cargo czeka na odprawę celną i musimy się uzbroić w trochę cierpliwości.

Niestety w związku z Brexit wiele dostaw jest opóźnionych. Najbardziej dotkliwe jest to w przypadku Games Workshop. Od początku roku nie otrzymaliśmy żadnej nowej dostawy i Games Workshop nie jest w stanie problemu w tej chwili rozwiązać. Nasze pierwsze tegoroczne zamówienie zostało uznane za zagubione i ponownie wysłane w tym tygodniu. Kolejne zamówienie mogą podzielić jego los. W związku z tym nie jesteśmy w stanie uzupełnić żadnych produktów Warhammera i Citadel i nie wiemy kiedy to się zmieni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl