• Darmowa dostawa od 300 zł
 • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
 • Sklep stacjonarny w Katowicach
Edukacyjne BrainBox - Obrazki
Edukacyjne

BrainBox - Obrazki

Cena: 47,00 zł 47.00
ilość szt.
dostępne stacjonarnie i wysyłkowo
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5902650615144
Informacje
Czas gry 10 min. Język instrukcji polski Wydanie polskie Zalecenia wiekowe od 4 lat Liczba graczy od 1 gracza
Opis produktu

Cenisz sobie wartościowe gry, które oprócz zabawy pozwalają maluchom zdobywać wiedzę i rozwijać ważne umiejętności? BrainBox - Obrazki spełni Twoje oczekiwania! Zajrzyj do pudełka i odkryj 55 obrazków ze zwierzętami, przedmiotami i codziennymi sytuacjami z życia, które pozwolą Twojemu dziecku poznać nowe słowa i ćwiczyć proste liczenie. Dodatkowo zabawa z BrainBox opiera się na zapamiętywaniu, pozwala więc rozwijać jedną z najważniejszych dziecięcych umiejętności. 

BrainBox to seria wyjątkowych gier edukacyjnych, które będą wspierały rozwój Twoich dzieci lub podopiecznych na każdym etapie nauki. Wykorzystując dynamiczną i angażującą zabawę, gry z linii BrainBox pozwalają rozwijać wiedzę, a także wspierają trening pamięci i spostrzegawczości, czyli umiejętności kluczowych dla rozwoju. 

Każde pudełko to zestaw kart, które po jednej stronie mają obrazek (należy przyjrzeć mu się przez określony czas), a z drugiej zestaw pytań, sprawdzających nie tylko naszą pamięć, ale też wiedzę z zakresu danego przedmiotu.

Na czym to polega? 

 1. Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie tak długo, jak przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli potrzebujesz więcej czasu.
 2. Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2).
 3. Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty.
 4. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza.
 5. Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa!

Zawartość pudełka:

 • karta z zasadami
 • 55 kart
 • klepsydra
 • kostka
Producent
Produkty powiązane
Edukacyjne
BrainBox - Matematyka
47,00 zł
brak
Edukacyjne
BrainBox - Matematyka dla najmłodszych
47,00 zł
dostępne
Edukacyjne
BrainBox - Matematyka Plus
47,00 zł
dostępne
Edukacyjne
BrainBox - Przyroda
47,00 zł
brak
Edukacyjne
BrainBox - Świat
47,00 zł
dostępne
Edukacyjne
BrainBox - Abc
47,00 zł
dostępne
Edukacyjne
BrainBox - Polska
47,00 zł
dostępne
Sklep internetowy Shoper.pl