• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Ekonomiczne Autobahn
auto.png
Nowość
Ekonomiczne

Autobahn

Cena: 237,00 zł 237.00
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5060756410312
Informacje
Czas gry 90-150 min. Język instrukcji angielska Wydanie angielskie Zalecenia wiekowe od 14 lat Liczba graczy 1-4 Niezależność językowa gier obcojęzycznych Niezależna językowo, tylko instrukcja w języku obcym. Gra obcojęzyczna Tak
Opis produktu

Autobahn to ekonomiczna gra strategiczna opowiadająca o budowie niemieckiego systemu autostrad w trzech okresach od zakończenia II wojny światowej do czasów współczesnych.

Pod koniec drugiego okresu (w 1990 r.) zjednoczenie otwiera możliwości dalszej rozbudowy sieci na wschodnią część kraju. Jako dyrektor w organizacji BundesAutobahn jesteś odpowiedzialny za zarządzanie i rozwój niemieckiego federalnego systemu autostrad. Oprócz budowy dróg będziesz także odpowiedzialny za ułatwianie transportu towarów do sąsiednich krajów i budowę stacji benzynowych, aby korzystać z nowego ruchu. W miarę jak przyczyniasz się do rozwoju sieci, zyskujesz miejsca w zarządach każdej autostrady, a one na początku każdego okresu zwiększają Twój budżet. W trakcie gry członkowie Twojego zarządu ostatecznie awansują na bardziej prestiżowe miejsca w budynku Bundesautobahn, co zamiast tego zapewni punkty zwycięstwa na koniec gry.

Planuj z wyprzedzeniem, aby zoptymalizować swoją wydajność: każdy Twój wkład buduje Twoją reputację i zapewnia dostęp do nowych działów i możliwości punktacji, które lepiej pasują do wybranej przez Ciebie ścieżki do zwycięstwa. Karty w twojej ręce pozwalają ci podjąć akcje na jednej z 7 głównych autostrad. Musisz dokładnie zaplanować swoje działania.

Producent
Sklep internetowy Shoper.pl