• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Pustka. Upadek. Być albo nie być. Pustka. Upadek. Być albo nie być.

Voidfall to kosmiczne 4X z elementami euro ufundowane w udanej kampanii crowdfundingowej. Jej twórcy, Mindclash Games już wcześniej zachwycali zaawansowanymi tytułami z bardzo mocnym klimatem, takimi jak Anachrony czy Trickerion. Tym razem, świetne mechanizmy budowy silniczka i zarządzania surowcami są podstawą do walki i podboju galaktyki. Gracze jako potężne rody upadłego, kosmicznego Domineum, starają się odbudować chwałę międzygwiezdnej cywilizacji. Ich przeciwnikiem jest prastara istota z innego wymiaru, Voidborne. Jego korupcja zniszczyła stare imperium, a teraz zajmuje i zaraża kolejne statki, planety i układy. Gra zawiera wiele różnorodnych scenariuszy, w czasie których możecie rywalizować walcząc z neutralnym zagrożeniem, współpracować w trybach kooperacji lub skoncentrować się na bezpardonowej walce między graczami. Kosmiczne bitwy w Voidfall są pozbawione elementu losowego, opierają się na kompozycji floty i technologii odkrytych przez graczy. Lepiej przygotowana flota wygrywa. Kolejne skolonizowane systemy pozwalają na wyspecjalizowanie ich pod produkcję wybranych zasobów. Gra ma świetny system talii wydarzeń, które co rundę stawiają przed graczami nowe wyzwania. Uruchomiliśmy przedsprzedaż Voidfall w edycji retail. Aktualnie mamy na stanie limitowaną liczbę egzemplarzy, dostawy spodziewamy się w październiku.

Hamlet to przeurocza gra ekonomiczna, którą swego czasu wsparliśmy na Kickstarterze. Niedawno wydawnictwo Galakta wydało polską wersję językową pod tytułem Wioska. Jest to kapitalna gra z motywem wspólnie budowanej planszy i wewnętrznego rynku surowców między graczami. Oryginalny wydawca Mighty Boards uruchomił nową kampanię crowdfundingową w celu wydania rozszerzenia. Hamlet: By the Lake to duży dodatek wprowadzający nowy rodzaj surowca podstawowego - ryby - oraz dużo nowych kafli jezior oraz budynków. Małe kafelki jezior łatwo zapełnią przerwy między poszczególnymi częściami budowanej wioski. Dzięki temu plansza będzie wyglądać spójnie, tworząc piękny krajobraz z lotu ptaka. Dostawa dodatku w wersji kickstarter zapowiedziana jest na lipiec przyszłego roku.

Patrol nasz! Radę da! Już jadą nam z pomocą! Grupa przeuroczych psiaków w egzoszkieletach zawładnęła umysłami kilkulatków na całym świecie. Od dawna są też obecni w grach planszowych. W naszym sklepie znajdziecie Chińczyka, Domino czy Memo z sympatycznymi szczeniakami Rydera. Po pozytywnym przyjęciu Dobble: Psi Patrol wydawnictwo Rebel zdecydowało się na wydanie innego swojego hitu w klimacie Psiego Patrolu. Story Cubes: Psi Patrol to zestaw 9 kości, na których znajdziecie ilustracje nawiązujące do tytułowej psiej organizacji, jak i ich przyjaciół czy przygód, które mogłyby się im przydarzyć. Oprócz tego, na naszych półkach znajdziecie także Uno Junior Psi Patrol, Labirynth Junior: Psi Patrol oraz mnóstwo rodzajów puzzli z tej popularnej animacji.   

Bardzo DZIĘKUJEMY wszystkim tym, którzy byli razem z nami w tym roku na Planszówkach w Spodku. Te fantastyczne targi gier planszowych z roku na rok się rozrastają, stając się prawdziwym świętem miłośników planszówek. W tym roku wasza frekwencja przemile nas zaskoczyła. Świetnie było się spotkać, pogadać chwilę, zbić piątki i spędzić trochę czas z osobami dzielącymi wspólne hobby. Brawa i ukłony dla Ludiversum za organizację.  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl