• Darmowa dostawa od 300 zł (Orlen Paczka) i 350 zł (Paczkomaty)
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Dziewczynka, która stworzyła gwiazdy!

Army Painter z nowym wunderwaffe. W hiszpańskich laboratoriach dokonano kolejnego przełomu i wprowadzili na rynek tusze Army Painter: Speedpaint 2.0. Nowa, ulepszona formuła pozwala w błyskawiczny sposób malować figurki, nakładając jednocześnie kolor bazowy oraz cieniowanie. Paletę poszerzono o aż 44 nowe farbki. Aż 10 speedpaintowych metalików przyśpieszy malowanie zbroi zarówno w brązie Hoard Bronze, stalowym Enchanted Steel, srebrnym Polished Silver lub błyszczącym złoceniu Glittering Loot. Do odważny decyzji w kolorystyce orków, gnolli i wampirów zachęcają pastelowe tusze: Pastel Indigo, Pastel Salmon lub Pastel Lavender. Figurki z odsłoniętym beach-ready ciałem można teraz pięknie wycieniować w zarówno Noble Skin Idrysa Elby, jak i Peachy Flesh niczym Anya Taylor-Joy. Farby dostępne są zarówno jako pojedyncze butelki, jak i całe zestawy. Swój własny szybki tusz możecie przygotować natomiast z Army Painter: Speedpaint 2.0 - Medium.

Do naszej oferty wróciło sporo tytułów angielskojezycznych. Możecie również spodziewać się, że w zbliżających się dniach co dzień będą pojawić się nowe tytuły. Serię nowości zaczęliśmy od gier wydawnictwa GMT. Kultowy Twilight Struggle znany po polsku jako Zimna Wojna doczekał się nowego, mniejszego tytułu korzystającego z podobnej mechaniki. Twilight Struggle: Red Sea - Conflict in the Horn of Africa to tytuł zaprojektowany na półgodzinne “lunchowe” rozgrywki. Tematyka dalej osadzona jest w okresie zimnej wojny, ale koncentruje się na wojnie domowej w Etiopii po śmierci Cesarza Haile Selassie I. Gracze zdecydują o losie całego regionu rozszerzając wpływy Zachodu lub ZSRR. Wyjątkowe w tematyce są dwa tytuły osadzone w starożytności. Charioteer: Race for Glory in Ancient Rome to wyścigi rydwanów w rzymskim Circus Maximus. Zawodnicy nie tylko pędzą o pierwszą pozycję, ale również mogą się atakować, a na przebieg wyścigu wpływ mają również decyzje cesarza. Jak na grę GMT zasady są całkiem przystępne, a czas rozgrywki można zamknąć w godzinę. Ancient Civilizations of the Middle East to nowe, intrygujące podejście do tematu gier cywilizacyjnych. Mechanika gry jest bardzo elastyczna i w zależności od włączonych modułów można rozegrać na niej wielkoskalową wojnę lub ekonomiczną symulację, a ewentualnie coś pomiędzy jednym i drugim.

Czy macie czasem tak, że kurier przynosi paczki i z zaskoczeniem odkrywacie że w środku jest zamówiony kiedyś Kickstarter? U naszych drzwi pojawiły się magiczne pudła, pełne kickstarterowych edycji. The Girl Who Made The Stars to gra na podstawie afrykańskiego mitu o stworzeniu Drogi Mlecznej. W czasie rozgrywki będziemy wytyczać konstelacje na swoich planszetkach w ten sposób zarządzając staraniami mieszkańców wioski. To ciekawe połączenie wykładania kafli i zagrywania robotników, świetnie prezentuje się dzięki afrofolkowemu stylowi graficznemu. Solani to z kolei abstrakcyjna układanka nawiązująca do mitologii ludu Navajo. Układając kolejne części konstelacji będziemy starali się zdobyć za nie jak najwięcej punktów zanim duch kojota zamieni je w gwieździste niebo. Obydwa tytuły dostępne są u nas w limitowanej ilości.

Tym razem do plecaka proponujemy gry od jednego wydawcy, bo widać że Foxgames wie co przygotować na wakacyjne wyjazdy. Co w puszczy piszczy? to rodzinna imprezówka, która sprawdzi się w każdym luźnym towarzystwie. Wystarczy, że nie macie problemu z naśladowaniem odgłosów zwierząt, bo to z ich pomocą będziecie musieli przekazać swojej drużynie kolejność ułożenia kafli z leśnymi mieszkańcami. Mandragora to kompaktowa gra ekonomiczna oparta na kartach, w której staracie się zdobyć właściwe składniki do magicznych eliksirów. Gra świetnie sprawdza się na dwóch graczy, ale spokojnie możecie zagrać w więcej osób. Na wyjazd w pojedynkę w głuszę Góry Stołowych rekomendujemy natomiast najnowsze Fighting Fantasy. Bestia Chaosu to kolejne solo wyzwanie w stylu “wybierz swoją przygodę”. Każda strona to nowa komnata lochu i nowe niebezpieczeństwa. Na końcu czeka was natomiast konfrontacja z tytułowym potworem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl