• Darmowa dostawa od 350 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Z monitora na planszę

Frostpunk: Gra planszowa to adaptacja bardzo udanej komputerowej strategii ekonomicznej. Gra osadzona jest w alternatywnej rzeczywistości, gdzie rewolucja przemysłowa zostaje brutalnie przerwana globalnym zlodowaceniem. W śmiertelnie niebezpiecznych realiach mrozu, głodu i niedostatku staramy się zbudować miasto ostatnich ocalałych ludzi. Kluczem do przeżycia jest zarządzanie skąpymi zasobami oraz podtrzymywanie gasnącej nadziei wśród mieszkańców. Planszowa wersja w umiejętny sposób stawia przed graczami wspólne wyzwanie przetrwania w ekstremalnych warunkach. Mocną stroną gry jest kapitalne wydanie z imponującą wieżą na sześciany, w kształcie centralnego generatora ciepła. Swoja premierę miały również dodatki do gry. Frostpunk: Frostlander Expansion to zestaw modułów i ulepszonych komponentów, które ufundowano w czasie kampanii crowdfundingowej. W sklepie dostępna jest również organizująca przestrzeń mata do gry, komplet wyjątkowych znaczników surowców Frostpunk: Resources Expansion oraz bardzo bogaty zestaw figurek robotników, budynków oraz automatonów Frostpunk: Miniatures Expansion. Alternatywnie, grę można upiększyć drewnianymi pionkami budynków z nadrukami z Frostpunk: Timber City Expansion. Fani tytułu mogą również kupić figurkę steampunkowego pojazdu Frostpunk: Dreadnought Expansion.

Pozostając w temacie planszowych adaptacji bestsellerowych gier komputerowych, zachęcamy was do sprawdzenia tytułu Dead by Daylight, który możecie już zamawiać w przedsprzedaży. Podczas rozgrywki, jeden z was będzie musiał wcielić się w rolę nadnaturalnego, bezwzględnego mordercy, a reszta w rolę próbujących przetrwać ocalałych. W unikaniu konfrontacji na ciasnej, klaustrofobicznej planszy z pewnością pomoże wam planowanie ruchów w tajemnicy przed przerażającym Zabójcą. Polska wersja, przygotowana przez Portal Games, powinna pojawić się w regularnej sprzedaży już w kolejnym kwartale 2023 roku. 

Kolejne gry zapowiedziane przez wydawnictwo Lucky Duck Games są dostępne w przedsprzedaży. Już teraz możecie zamawiać Diuna: Imperium - Nieśmiertelność, czyli trzecie rozszerzenie do kapitalnej gry planszowej o walce o władzę nad planetą Arrakis. Rywalizujące ze sobą rody mogą dzięki niemu skorzystać z nowej talii kart oraz planszetki z eksperymentami  tajemniczych Bene Tleilax. MikroMakro: Wszystko albo nic to trzecia samodzielna część w serii humorystycznych gier detektywistycznych. Na kolejnym wielkim planie kreskówkowego miasta czeka aż 16 kryminalnych zagadek do rozwiązania. Półeczka to efektowna gra logiczna ze specjalną ramką na kafelki książek, gier i pamiątek. Wrzucając je od góry staramy się ułożyć z nich wzory porządkujące biblioteczkę pod aktualną punktację. Doniczki to z kolei relaksująca gra, w której będziemy układać karty z różnymi gatunkami domowych roślin. Układając je pomiędzy przedmiotami codziennego użytku planujemy rozkład pokoi w taki sposób, by był jak najbardziej optymalny dla zielonych okazów.

Po długiej przerwie do naszej oferty powróciły mini-dodatki do uwielbianych tytułów 7 Cudów Świata i 7 Cudów Świata: Pojedynek. Miłośnicy wersji dwuosobowej mogą uzupełnić kolekcję o karty promo: Stonehenge, Statua Wolności, Messe, Sagrada Familia. Nowością jest karta 7 Cudów Świata: Pojedynek - Agora - Tu Quoque Fili, która działa dopiero z dużym rozszerzeniem - Agora. Podobnie, dodatki do  7 Cudów Świata: Liderzy i Miasta można urozmaicić kartami promo: Shadow Guild, Cédrick & Thomas, Stevie, Nimrod, Will Wheaton. Rozgrywkę można również uprzyjemnić metalowymi monetami zarówno do 7 Cudów Świata, jak i do 7 Cudów Świata: Pojedynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl