• Darmowa dostawa od 350 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Kooperacyjna Terraformacja Marsa?

Terraformacja Marsa: Ekspedycja Ares to niezależna gra łącząca najlepsze cechy oryginalnej Terraformacji Marsa ze świetnymi mechanikami znanymi z kultowego Race for the Galaxy. Dzięki temu, mimo, że w czasie rozgrywki czuć kosmiczną skalę działań podejmowanych przez graczy, same tury są szybkie i dynamiczne. Już wkrótce grę będzie można rozbudować o nowe dodatki. Terraformacja Marsa: Ekspedycja Ares - Infrastruktura pozwoli zagrać w 5 lub nawet 6 osób oraz wprowadzi tytułową mechanikę infrastruktury. Terraformacja Marsa: Ekspedycja Ares - Kryzys to nowy, kooperacyjny tryb gry, który stawia przed graczami nowe wyzwanie uratowania procesu terraformacji Marsa po kosmicznej katastrofie. Terraformacja Marsa: Ekspedycja Ares - Odkrycia to różnorodny zestaw nowych modułów, które z pewnością urozmaicą rozgrywkę. Premiera dodatków zapowiedziana jest na marzec tego roku, a już możecie zamawiać je w przedsprzedaży.

Wydawnictwo Galakta zaczyna ten rok mocnymi przygodowymi tytułami. Swoją premierę miała przepięknie wydana gra Bestia. Jej mechanika opiera się na zaciętej walce, w rodzaju jeden kontra wielu, gdzie gracz kierujący mityczną bestią ściera się z grupą współpracujących łowców. To w czasie rozgrywki okażę się kto poluje, a kto jest zwierzyną. Aż 6 różnorodnych Bestii stawia przed pozostałymi graczami wyzwanie, by na czas odkryć umiejętności i słabe punkty potwora. Gra ma  świetny klimat skandynawskich legend. Bohaterowie Tenefyru to wbrew pozorom nie jest tytuł o egzotycznych wakacjach. To świetnie zaprojektowana karcianka, w której rozbudowujemy talie by przygotować bohaterów do eksploracji, ponurych lochów i walki z finałowym bossem. Relikty Ludzkości to intrygująca gra euro, w której wcielamy się w obcych archeologów, którzy badają pozostałości po ludzkiej cywilizacji. Tytuł wyróżniają przepiękne ilustracje, odważne projekty obcych oraz pomysłowa mapa Ziemi w przyszłości.

Wydawnictwo Black Monk zaprasza na pokład, przed nami przedziwny eldritch odjazd! Premierę miała polska edycja kampanii Zew Cthulhu RPG: Horror w Orient Expressie. To największa sprawa przygotowana dla Badaczy i Badaczek Tajemnic, w której rozpisano aż 19 scenariuszy. W ich trakcie, na graczy czeka podróż tajemniczym, luksusowym pociągiem przez całą Europę, przestrzeń i czas. Trasa Londyn-Konstantynopol wiedzie przez lata 20., starożytność, Krainę Snów i przerażającą grozę. Polskie wydanie może pochwalić się dodatkowymi ilustracjami przygotowanymi przez polskie artystki. Zew Cthulhu RPG: Wielki Terror to historia rozpisana na dwa scenariusze oraz materiały potrzebne do poprowadzenia sesji, zarówno w czasie Ancient Regime, jak i Rewolucji Francuskiej. Co ciekawe, sprawy mogą być powiązane z tajemnicami Horroru w Orient Expressie lub rozegrane jako samodzielna mini-kampania.

Game Grass to producent detali modelarskich pozwalających skomponować realistycznie wyglądające dioramy oraz podstawki pod figurki. W naszej ofercie możecie znaleźć produkowaną przez nich roślinność w rozmiarach od 2 mm do 12 mm. Różnorodne kolorystycznie pozwalają stworzyć wygląd wiosennej łąki, zarośniętego mokradła lub obcej planety. Ich najnowszy produkt to przepięknie wykonane podstawki przygotowane do uniwersalnie pasujących klimatów. Gotowe podstawki do figurek - Badlands 32 mm będą pasować zarówno do Warhammera 40 000, jak i Age of Sigmar. Temple 32 mm z pewnością  będzie pasować do systemów bitewnych fantasy, a Urban Warfare 32 mm urozmaici miniatury walczące współcześnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl