• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Świt ludzkości

Wydawnictwo Rebel w tym roku przybliża polskim graczom kultowe amerykańskie planszówki. Tuż przed Halloween swoją premierę miało Betrayal at House on the Hill (edycja polska). To przystępna gra przygodowa dająca możliwość rozegrania typowo horrorowej historii. Grupka postaci wkracza do opuszczonej posiadłości i eksplorując jej zakamarki trafia na przeklęty przedmiot. W zależności od tego co znajdzie najbardziej pechowy z graczy, uruchamia to jeden z kilkudziesięciu scenariuszy zamieniających posiadłość w śmiertelna pułapkę. Polska edycja to tłumaczenie trzeciej wersji gry z nowymi figurkami, poprawionymi karatami i większą ilością scenariuszy. W listopadzie czeka nas premiera klasyka dungeon crawli. HeroQuest: Game system (edycja polska) to bogato wydana planszówka w klimatach fantasy. Jako dzielni śmiałkowie gracze mają szansę wkroczyć do labiryntu podziemi pełnego potworów, pułapek i skarbów. Jeden z nich jako Mistrz Gry będzie stawiał przed nimi coraz trudniejsze wyzwania, aż do epickiej konfrontacji z bossem podziemi. Gra ma długą historię kolejnych wydań i dodatków od oryginalnej premiery w 1989 roku. Amerykańskiemu wznowieniu w 2021 roku towarzyszyła dedykowana aplikacja, umożliwiająca grę solo lub w pełnej kooperacji. Czekamy na kolejne informacje od Rebela czy ten moduł rozgrywki również będzie przetłumaczony. Grę możecie już zamawiać u nas w przedsprzedaży.

Wydawnictwo Galakta do końca roku zapowiedziało sporo nowych tytułów. Catan: Świt Ludzkości to nowa, samodzielna, tematyczna wersja najpopularniejszej rodzinnej gry ekonomicznej. Tym razem mapa będzieprzedstawiać prehistoryczną Ziemię, a gracze jako plemiona Homo Sapiens wystartują z Afryki by zasiedlić cały glob. Nowe zasady i moduły będą w ciekawy sposób nawiązywać do naukowych faktów o wielkiej ludzkiej wędrówce przez kontynenty. Jednocześnie tytuł zachowa prostotę oryginału. Zatoka Kupców to z kolei odważna gra euro wprowadzająca do mechaniki sporą asymetrię. W zasadzie każdy z graczy będzie ogrywał trochę inne mechanizmy, wcielają się w różnorakich kupców i rzemieślników w fantastycznej krainie. Kampania fundująca grę zakończyła się dużym sukcesem. Oprócz gry podstawowej  po polsku ukażą się aż 4 dodatki. Trzy z nich wprowadzą zupełnie nowe postacie do gry, czyli Oberżystę, Hodowcę Smoków oraz Wyrocznię. Każda z nich będzie miała własną planszetkę z unikalnymi mechanikami. Sekretna skrytka wprowadzi natomiast nowe moduły, scenariusze i wyzwania, znacząco zwiększając regrywalność tytułu. 

Silniki odpalone?! To zaczynamy odliczanie! 10…9…8… Ale moment… czegoś tu brakuje. Wcielcie się ekscentrycznych technofilów marzących o zbudowaniu własnej rakiety i wzbiciu się w powietrze. W grze Rakieta będziecie przeszukiwać opuszczone wysypisko w poszukiwaniu jak najlepszych części do waszych kosmicznych pojazdów. Cieszące oko grafiki, rakiety układane z wysokiej jakości różnokształtnych elementów oraz masa świetnej zabawy sprawią, że na pewno przyjemnie spędzicie czas w rodzinnym gronie.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl