• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
W poszukiwaniu smoków, lochów i planet

Wydawnictwo Lucky Duck Games poinformowało o swoich najbliższych premierach. Już w październiku doczekamy się polskiej edycji gry Flamecraft. To gra euro o przeuroczej szacie graficznej, w której będziecie opiekować się magicznymi smokami, pomagającymi w rozwoju fantastycznego miasteczka. Ich niezwykłe zdolności pozwolą rozwijać produkcję u rzemieślników w całym mieście. Poszukiwanie planety X to długo wyczekiwane polskie wydanie jednej z najlepszych gier dedukcyjnych. Jako astronomowie, będziecie starali się zlokalizować położenie niewidocznej planety na nocnym niebie. By to osiągnąć będziecie korzystać ze wskazówek udostępnianych wam w dedykowanej aplikacji oraz identyfikować ciała niebieskie w sąsiedztwie waszego celu. Gra ma bardzo dobry system stopniowania trudności, a w każdej rozgrywce czeka na was nowa zagadka. Czaszki z Sedlec i Ranczer to kolejne gry z serii mini karcianek na kilkunastu kartach. Ranczer to kontynuacja świetnego Urbanisty. Tym razem, na parunastu kartach przyjdzie wam budować rolniczą wieś. W wariancie planisty możecie połączyć obydwie gry, łącząc wiejskie i miejskie tereny. Czaszki z Sedlec to z kolei logiczna gra, w której będziecie strać się odpowiednio ułożyć czaszki, dekorując średniowieczną kryptę. Łamigłówkę komplikują specyficzne życzenia zmarłych co do preferowanego sąsiedztwa. Wszystkie cztery gry są już dostępne w naszym sklepie w przedsprzedaży.

Do naszej oferty trafiły najbardziej epickie zestawy z serii Dungeons & Dragons: Icons of the Realms. W tej serii znajdziecie w pełni pomalowane i gotowe do gry figurki bohaterów, złoczyńców oraz potworów, w skali pod bitewne zasady D&D. Oprócz pojedynczych miniatur dostępne są również zestawy kluczowych postaci do najpopularniejszych kampanii RPG. Mistrzowie prowadzący Curse of Strahd mogą wystawić naprzeciw graczom sługi wampira z zestawu Denizens of Castle Ravenloft. W czasie wędrówek po mglistej krainie mogą oni natomiast jeszcze spotkać tajemniczych mieszkańców z kompletu Denizens of Barovia. Na finał epickiej kampanii o największych monarchach Fearuna możecie przygotować Storm King’s Thunder - Box 1, w skład którego wchodzą: królewska para burzowych olbrzymów, gigantyczny duch oraz dwójka bohaterów dla skali. W podobnym rozmiarze zawitały do nas dorosłe smoki. Wielkie, skrzydlate gady pomogą stworzyć niezapomnianą potyczkę dla wysoko levelowych postaci. Aktualnie dostępne są między innymi: Adult Emerald Dragon, Adult Gold Dragon oraz klasyczny, zły Adult Black Dragon. Największy zestaw to bez wątpienia potężna bestia z kompletu: Icewind Dale - Rime of the Frostmaiden – Arveiaturace Premium Set, zawierający białego smoka z jeźdźcem.

Jeśli waszą pasją obok RPG jest również składanie i malowanie figurek to ucieszy was seria D&D RPG: Frameworks. To zestawy, w których znajdziecie wypraskę z elementami miniatury do samodzielnego wycięcia i sklejenia. Zestawy można samodzielnie komponować z dostępnych elementów, samemu wybierając gesty, uzbrojenia lub pozy. Taka figurka bohatera będzie mogła bardziej oddać jego charakter. Aktualnie do oferty wprowadziliśmy 19 miniatur z różnych klas i ras postaci: od klasycznych Dwarf Fighter Male czy Elf Wizard Female, po przewrotnego Tiefling Warlock Male lub potężnego Orc Barbarian Male. Mistrzowie gry mogą natomiast skorzystać z wyboru ikonicznych potworów, poczynając od całych band Koboldów lub Orków, po czarodziejskie zagrożenie w postaci Beholdera. Do malowania tych figurek polecamy gotowe zestawy farb Army Painter: Monsters Paint Set, w których znajdziecie nie tylko duży wybór kolorów oraz farb techniczny, ale również figurkę Owlbear.

Do oferty powróciła po dodruku jedna z najlepszych planszowych gier przygodowych - Mage Knight Ultimate Edition (edycja polska). Ta epicka gra łączy w sobie eksplorację modularnej planszy z rozbudowaną mechaniką budowania talii kart. W edycji Ultimate znajdziecie nie tylko grę podstawową, ale również wszystkie wydane dodatki wprowadzające nowe postacie oraz ekscytujące nowe tryby gry, jak kooperacyjne wyzwanie Zaginionego Legionu lub scenariusz osadzony w czasie wielkiej wojny elfów i nieumarłych. Mage Knight to zasłużenie legenda gier planszowych świetnie sprawdzająca się zarówno solo, jak i na trzy lub cztery osoby. Jak do tej pory najbliżej jej do przeniesienia wrażeń z Heroes of Might and Magic 3 do świata planszówek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl