• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Za linią wroga

Uwaga, fani Carcassonne. Udało się nam sprowadzić zupełnie nowy dodatek. Signposts to najnowszy zestaw kafelków, przygotowany przez wydawnictwo Hans im Gluck. Wprowadzają one do gry znaki, które stawiają nowe wyzwania podczas układaniu dróg. Do oferty powróciło również sporo innych mini-dodatków. Zarówno te najnowsze, jak talia kart Gifts czy Bunt Chłopów, jak i popularny Festiwal, połówki oraz Niemieckie Katedry. Na kreatywnych czekają puste kafelki, które być może zmienicie w swoje własne rozszerzenie. W końcu jak długo możemy czekać na obowiązkową wersję Cthulhu. Miłośników alternatywnych edycji najlepszego “kafelkowca” ucieszy powrót Szeryfa do Gorączki Złota, oraz Piernikowego Ludka i Piętaszka do Mórz Południowych.

Po raz kolejny na naszych sklepowych półkach zagościła prawdziwa groza. Wydawnictwo Galakta przygotowało dodruk dodatków do Posiadłości Szaleństwa. Ten kultowy tytuł to gra przygodowa oparta na eksploracji, walce i odkrywaniu tajemnic. Z pomocą aplikacji gracze prowadzą swoich badaczy w mroczny świat mitów Cthulhu. Do naszej oferty powróciły Przerażające Podróże - duże rozszerzenie z różnorodnymi misjami mającymi miejsca w pociągu, sterowcu oraz na statku. Ulice Arkham to powrót do znanych z Horror w Arkham lokacji, które poznacie tutaj dużo bliżej. W naszym sklepie nadal znajdziecie również dodatki Za Progiem oraz egzotyczną Ścieżkę Węża.

Hobbity po długiej ciszy, powróciły z bardzo ciekawą grą dwuosobową. Sobek to szybka gra ekonomiczna, w której poruszacie się po modularnej planszy kompletując towary i zdobywając nowych sojuszników. Nie każdy zebrany kafelek przyniesie wam jednak punkty, niektóre obniżą wynik końcowy o ilość korupcji. Przystępne zasady oraz spora regrywalność na pewno przypadną do gustu fanom 7 cudów świata: Pojedynek. Miłośnikom bardziej bezpośredniej konfrontacji polecamy natomiast nową karciankę Lucky Duck Games - Zwierzęcy Front. To polska edycja Land, Air and Sea - gry w przystępny sposób symulującej walkę na różnych frontach pola bitwy. Na kartach, kreskówkowe armie zwierzaków prowadzą bezpardonową wojnę na lądzie, morzu i w powietrzu. Gra zapewnia dynamiczne pojedynki i zachęca przystępną ceną i kompaktowym wydaniem.

V-Sabotage to tak naprawdę nowe, konspiracyjne wydanie kapitalnej gry ameri V-Commandos. Jako oddział specjalny w czasie drugiej wojny światowej realizujecie w niej tajne misje na tyłach wroga. By zrealizować cele trzeba działać szybko, cicho i precyzyjnie. W nowej odsłonie powróciła nie tylko gra podstawowa, ale również dodatki. W V-Sabotage: Resistence podejmiecie działania jako bojowa komórka ruchu oporu w okupowanej przez Nazistów Europie. Secret Weapons wprowadzi nowe misje oraz nowych agentów do wyboru. V-Sabotage: Ghost to aż trzy nowe tryby gry, w tym rozbudowany tryb solo oraz możliwość rozegrania kampanii. Wydawca Triton Noir przygotował również możliwość rozbudowania gry o miniatury komandosów oraz wrogich żołnierzy. W naszym sklepie znajdziecie zarówno zestaw V-Sabotage: Core Box Miniature Pack do gry podstawowej, jak i duże pudło V-Sabotage: Expansions Miniature Pack. Figurki są gotowe do gry i nie wymagają złożenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl