• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Złap je wszystkie

Pokemon: Astral Radiance to najnowsza seria kart do jednej z najpopularniejszych karcianek kolekcjonerskich. Nowa pula kart mocno nawiązuje do ostatnich konsolowych tytułów o trenerach stworków - Pokemon: Arceus. W boosterach możecie trafić na nowe VMaxy, karty z pełnymi grafikami oraz błyszczące karty foil. Pokemon: Astral Radiance Elite Trainer Box to duży zestaw, który umożliwi wam zbudowanie swojej własnej talii. Znajdziecie w nim nie tylko 8 paczek z kartami, ale również karty energii oraz akcesoria ułatwiające zarówno grę, jak i przechowywanie kolekcji. Boostery Premium Checklane to małe zestawy z gwarantowanymi kartami z ewolucją jednego pokemona. Do wyboru macie dwa wodne stworki: Feraligatr, którego wytrenujecie z kart Totodile i Croconaw oraz Swampert, finalną  formę Mudkip i Marshtomp. W Checklane Blistrach możecie za to złapać: Oricorio w wersji  Psychic oraz elektrycznego Toxela. W sprzedaży dostępne są również tradycyjne Pokemon TCG: Astral Radiance Booster z 10 losowymi kartami z puli. 

Vampire: The Masquerade – Blood Feud to wyjątkowa gra, która pojawiła się w naszym sklepie. Wydawnictwo Everything Epic Games przygotowało kompletną i gotową do rozgrywki pudełkową wersję megagame. Gry mega to przeważnie konwentowe wydarzenia, w których paru prowadzących przygotowuje dla graczy specjalną mieszankę RPG, larpa i planszówki. Na wydzielonym obszarze gracze wcielają się w role członków poszczególnych frakcji lub drużyn i realizują swoje tajne plany do zwycięstwa. W takich sesjach może brać udział nawet kilkanaście osób. Vampire: The Masquerade – Blood Feud osadzony jest w kultowym Świecie Mroku. Może w niego grać nawet 32 graczy. Zwykle, jako 4 osobowe drużyny, wcielacie się w wampiry oraz ludzi zrzeszonych w różne klany, organizacje lub gangi. Będą one walczyć o kontrolę nad kluczowymi lokacjami nocnego Nowego Jorku, handlować, zakładać sojusze i snuć intrygi między członkami różnych grup. Rozgrywka przebiega pomiędzy czterema stołami, na których przedstawiciele drużyn grają w różne, połączone ze sobą  aspekty gry. Jeden to area control na mapie miasta, polityczne gierki elit oraz ekonomiczna rywalizacja o pieniądze, broń i krew. Z odpowiednim prowadzeniem gra pozwala na szybkie wprowadzenie nowych graczy do rozgrywki metagame pełnego intryg, dyskusji i wspólnej zabawy. 

Polskie edycje gry Imperium już w drodze do nas! To rozbudowane karcianki, w których zagracie taliami różnych cywilizacji. Każda z nich ma inne cele wygranej oraz odmienny styl gry. Gra zadebiutowała od razu w dwóch wydaniach z różnymi zestawami nacji. Imperium: Antyk to wersja, w której znajdziecie 8 podstawowych, starożytnych cywilizacji. Imperium: Legendy to wydanie z 8 zaawansowanymi cywilizacjami z mitów różnych kultur. Gra oprócz trybu rywalizacyjnego ma bardzo wysoko oceniany tryb solo. Każda talia umożliwia stworzenie nowego przeciwnika do gry w pojedynkę, co bardzo zwiększa regrywalność tego tytułu. Gra powinna przypaść do gustu fanom budowania różnorodnych cywilizacji, tak jak w np. Osadnicy: Narodziny Imperium. Szata graficzna stworzona jest przez Mico, twórcę grafik do Paladynów Zachodniego Królestwa

Nasza paleta produktów od firmy Scale75 rozszerzyła się o nową linię. Scalecolor Floww to zestawy farb olejnych zaprojektowane do malowania figurek. Technika używania farb olejnych umożliwia bardzo gładkie przejścia między kolorami oraz daje nowe możliwości łączenia barw, ze względu na dłuższy czas schnięcia. W sklepie dostępny jest elegancki zestaw Scalecolor Floww - Full Set z 24 tubkami farb, drewnianą paletą oraz bezzapachowym rozpuszczalnikiem. Floww dostępne są również w zestawach barw Primary, Core, oraz dedykowanych do malowania skóry (Skin) i scenerii oraz dioram (Scenery).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl